Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatás? Ha bemegyek a...

Zaklatás? Ha bemegyek a telefonszolgáltatómhoz ( t-mobile), ott lehetőség van a szám lenyomozására? Ők kitudják deríteni ki hívogat állandóan?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja minden nap kb 4-5 alkalommal megcsörget vki ismeretlen számról. De épp hogy csak kicsöng, ha sikerül is felvennem akkor se szól bele, majd egy idő után leteszi.

Ugyan tudom, hogy ez a szex témakör, de ezt olvassátok a leggyakrabban, ezért írom ide a kérdésem.


2011. nov. 30. 12:33
1 2
 1/16 anonim válasza:

Keress rá a google-ba a számra, lehet, hogy pénzlehúzós dolog ez.

Amúgy a mobilszolgáltató nem ad ki semmit neked, csak ha bírói végzést hozol, ahhoz meg a rendőrségre kell menni és ők intézik ezt.

2011. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

A te szolgáltatód tudja, hogy melyik szolgáltatótól jött a hívás. A hívó szolgáltatója pedig tudja, hogy ki a hívó.

Te max. a telefonszámot tudhatod meg, amiről hívtak, a saját szolgáltatódtól. A többihez a rendőrség segítsége kell, bár sanszos, hogy nem fognak foglalkozni veled.

2011. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez a mobilszolgáltató dolga, a rendőrségnél több sikerrel járnál.
2011. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De éppen az, hogy nem küldi el a hívószámot! Akkor ez csak rendőrségen oldható meg, vagy bíróság?
2011. nov. 30. 12:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 30. 12:37
 6/16 anonim válasza:
43%

A saját szolgáltatód neked, mint ügyfélnek, megmondja, hogy milyen számokról érkezett hívásod. Ehhez semmi nem kell, főleg nem bírósági végzés. A többi, érdemi információhoz kell a rendőrség csak.

A tudakozók meg csak a vonalas számokat, és az előfizetéses mobilszámokat listázzák.

Kártyás mobilt sem nagyon lehet már manapság névtelenül szerezni, bár nekem még sikerült. :)

2011. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A számot a szolgáltató megmondja neked, és kérheted azt hogy tiltsák le hogy erről téged hívni tudjon, ezt minden további nélkül megcsinálhatod és akkor nem lesz baj. De ha érdekel hogy kié a szám hol lakik stb... akkor már a rendőrséget is bele kell vonnod a dologba.
2011. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, el is kezdtem nyomozgatni, és olyan iszonyú egyszerű megoldása volt, hogy el se hiszem.

Samsungod van?

Fogadott hívásba szerepel, hogy keresett?

Ha az első kérdésre igen, a másodikra nem a válasz akkor tudom a megoldást, ha nem erről van szó,akkor rendőrség. A telefontársaság nem adhat ki adatot, felhívják ha megtalálják, és megkérik, hogy fejezze be a zaklatást.

2011. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudsz németül? Találtam egy német nyelvű oldalt, ahova ha beírod a telefonszámot, ami hívogat, akkor csinál vele valamit. Hogy mit, azt nem tudom.
2011. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem samsungom van :(
2011. nov. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!