Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatás? Ha bemegyek a...

Zaklatás? Ha bemegyek a telefonszolgáltatómhoz ( t-mobile), ott lehetőség van a szám lenyomozására? Ők kitudják deríteni ki hívogat állandóan?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja minden nap kb 4-5 alkalommal megcsörget vki ismeretlen számról. De épp hogy csak kicsöng, ha sikerül is felvennem akkor se szól bele, majd egy idő után leteszi.

Ugyan tudom, hogy ez a szex témakör, de ezt olvassátok a leggyakrabban, ezért írom ide a kérdésem.


2011. nov. 30. 12:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos angolos vagyok... De sztem elsőkörben megpróbálom a szolgáltató segítségét kérni,ahogy fentebb is javasolták. Már kezd az idegeimre menni...
2011. nov. 30. 13:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Mivel én inkább ideges típus vagyok (sajnos), egyszer felhívnám azt a rohadt számot és megmondanám neki a magamét. :D De ez nem lenne túl ésszerű megoldás, mert 50%, hogy ez valami pénzleszívós marhaság.

Fordulj a rendőrséghez! Mondjuk ma kezdd el leírogatni, hogy naponta hányszor, milyen időpontokban hívogat az illető. Ha már elég sok bizonyíték összegyűlt, menj be a rendőrségre vagy a szolgáltatóhoz.

2011. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg, tud - e a telefonod olyat, hogy álhívás.

Ha lezárt állapotba sokáig benyomódik egy gomb, máris hívást generál. Ismeretlen számot ír ki, számlál a számláló, mintha valós hívás lenne, mégse az.

Ezek a hívások nincsenek benne a hívásnaplóba se.

Ezért kérdeztem, hogy samsungod van-e, de közbe néztem, vannak más telefonok is amik tudják.

2011. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ennek semmi köze, az álhíváshoz. Írta, hogy van, hogy fölveszi, csak nem szólnak bele.
2011. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ennek semmi köze, az álhíváshoz. Írta, hogy van, hogy fölveszi, csak nem szólnak bele."


Igen, ez az álhívás lényege. Csörög a telefon, felveszed, számolja a perceket, és nem szól bele senki. Pont ez a lényege az álhívásnak. Tudod kényes esetekre, amikor mentséget keresel, hogy miért is rohansz el onnan.

2011. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tuti, h ez nem álhívás. Sokszor hallok vmilyen háttérzajt. Illetve ha dolgozok az asztalomra van kitéve a telefon, tehát még véletlenül se tud benyomódni vagy valami...
2011. nov. 30. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!