Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xperia mobil a legjobb?

Melyik Xperia mobil a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném lecserélni az x8-as xperiámat mert kicsit elavult már a 2.1-es android rajta (tudom, tudom, lehet rootolni de ezt most hagyjuk) és nem tudom melyik Xperia lenne nekem ideális. 16 vagyok ami nekem mostanság fontos, hogy minél jobb multimédiás képességei legyenek, tehát minél jobb kamera, zenelejátszó, videófelvevő, ezen kívül nagyon sokat netezek rajta, illetve minél szebb kijelzője legyen, minélgyorsabb legyen és vigye a divx filmeket. T-s vagyok szóval csak az ők kínálatukbol tudok választani tehát pl. a neo kizárva. Szerintetek melyik Xperia felel meg legjobban ezeknek a kritériumoknak? Mini, ray, Arc S, vagy vmelyik másik? Előre is köszi a segítsèget :)
2011. nov. 30. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz játszani, akkor Xperia PLAY. Ez egy PSP telefon, kicsúsztatható PSP - konzol felülettel, Android 3.2 -vel, gyönyörű kijelzővel és eszméletlen tudással. Én is ilyet szeretnék. Csak rohadt drága.
2011. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arc S vagy Neo, amit vennék a helyedben, ha a fenti kritériumok számítanak.
2011. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Android 3.2 -vel


Inkább 2.3.2-vel. De szerintem azóta van már 2.3.4 is rá. Nem mintha sok újítás lenne benne.


Gondolom a divx támogatás azért lenne fotnos, hogy filmeket is nézhess rajta. Na az viszont egyikben sincs. Viszont ott vannak a jó öreg lejátszóprogramok pl. mx video player. A filmnézéshez viszont egy méretes kijelző se árt. Akkor meg kiesik a mini a ray meg határeset, szóval marad az Arc vagy az Arc S. Sok különbség nincs köztük. A zenelejátszó az összesben ugyanolyan, ha nem tetszik akkor MArkeről lehet választani másikat úgyis, meg ugyanúgy támogatja a kijelzőjük a bravia engine-t. Így még szebb a kép. Kamerában is kb. egyfomrák. Szépnek szép képeket csinálnak, de még mindig nem digitális fényképezőgépek.

Akkor a végső ajánlás: Arc vagy Arc S (vagy függetlenül egy Neo).

2011. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, eltévesztettem. :) Tényleg 2.3, nem 3.2
2011. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
divix támogatásról annyit, hogy hardveresen mindben van, a szoftveres meg megoldható
2011. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Xperia Arc, Xperia Arc S, de legfőképp Xperia Neo a mérete miatt.
2011. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak megjegyzem hogy neo többet tud mint az arc és az arc S (video chat) még a ray is tudja mindezt igaz kisebb a kijelzője de mind1 mert a felbontása ugyan az => sokkal élesebb kép

legújabb frissítések (2.3.4 vagy mi) egyenlővé tette a 3-4 telót igaz a 2 arc jobban néz ki de mit ér ha nem tud annyi

én is ugyan ez okokból cseréltem le x8-amat Ray-re és tuti megérte (én függetlent vettem) de persze ha tehettem volna neot vettem volna csak mert van rajta HDMI-(remélem jól írtam) amúgy meg olyan mintha magam tettem volna fel a kérdést (a számból vetted ki a szó.....kérdést. ;)

2011. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, én végül az Arc S mellett döntöttem, és nem bántam meg, mert imádom h 4,2-es a kijelzője és a videóchat-et amúgy sem használtam volna. Még 1x köszi :)
2011. dec. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!