Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú műkörmös csajok,...

Hosszú műkörmös csajok, milyen okostelefont tudtok használni normálisan?

Figyelt kérdés

Szeretnék okostelefont, de úgy érzem az olyat, amelyik nem rezisztív érintőképernyős (csak az ujjal lehet nyomkodni) képtelen vagyok normálisan kezelni.


Ami viszont rezisztív, sajnosmár viszonylag régebbi, 1-1,5 éves szoftverű. Ötletek? Ki hogyan oldottam meg ezt a dolgot? Milyen telotok van?


2011. dec. 2. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Orral meg tudod nyomni.
2011. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Válassz: műköröm, vagy telefon.
2011. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Balckberry vagy X10 Mini Pro lesz a megfelelő.
2011. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A feneked amúgy ki tudod törölni, vagy ilyen kis kaki csíkok mennek a körmöd alá?
2011. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nők köztudottan nem kakilnak és nem is pukiznak, te kis butus :) Ergo nincs rá szükségem hogy kitöröljem ;)
2011. dec. 2. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú körmöm van, és mégis tudom ujjal nyomkodni a telefonomat. Ráadásul nem is a legnagyobb kijelzőjű (sony x8)
2011. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszín szipcsi, szupcsi telcsim van :)
2011. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
xD mér akkor szorulásba fogsz meghlani vagymi?
2011. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!