Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb Android vagy S60...

Vidámkuckó kérdése:

Melyik jobb Android vagy S60 és többiek?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne milyen telefont érdemes venni? Én Nokia párti vagyok de érdeklődöm az Androidos telefonok iránt is.

Köszi


2011. dec. 2. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Az én szubjektiv véleményem szerint a sorrend :


1, Apple IOS

2, Android 2.2 és magasabb verziók

3, Bármi más

.

.

.

19383434. helyen a symbian


Szóval ha S60 és android közül lehetne választani ,gondolkodás nélkül a droidra szavaznék.

2011. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

S60 már a múlté. A Symbian^3-ban vannak lehetőségek de jelenleg semmi extra.

Android az meglehetősen jó rendszer meg elég népszerű minden hibája ellenére. Az olcsóbbak nem mindig jók, a drágábbaknál meg néha feltűnik, hogy megakad a rendszer annak ellenére, hogy nem kéne.

iOS: nagyon jó, nagyon gyors, nagyon stabil de eléggé kötött.

WP7: gyorsnak gyors, de nem valami látványos viszont stabilabb mint az eddig telefonokon is futó windows rendszerek. Ráadásul a Microsoft elég szigorú hardveres megkötéseket tett annak érdekében, hogy egy készülék megkapja a WP7-et. Ugyan az a hardver szerepel egy olcsóbb WP7-es telefonban is mint egy drágábban.

2011. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részemről a Symbian féle tradicionális felület a nyerő, de másfelől nem mondom azt, hogy a többi rossz lenne.

Nálam fontosabb szempont a logikus és produktív felület, mint az eye candy (parasztvakító) effektek. Az sem elhanyagolható, hogy a 4 éves mobilkészülékem(S60-as Nokia) gyári akkumulátorral ma is 4-5 napot működik, de erősebb igénybevétel mellett is 3 esetleg 4 napot.

2011. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy kis érdekességet!

m.index.hu/tech/cellanaplo/2011/12/01/tele_van_biztonsagi_hibakkal_az_android/

2011. dec. 3. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki olvasta az előző kommentben linkelt cikket,(és a kommneteket hozzá) az tudja mi az a FOSDROID
2011. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!