Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone megéri az árát?...

Az Iphone megéri az árát? Vélemények:Nokia vagy Samsung? Melyik a legjobb Samsung/Nokia gyártmány? Érintős vagy gombos?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg az árát.

A nokia v samsung kérdést úgy tudnám neked megmondani, hogy gombosban a nokia a jobb, érintősben pedig a samsung.

Nekem igaz már régebbi samsungom van (F480) de nagyon szeretem :) Nokia azért nem kellene, mert leragadt a symbiannál, nem tud fejlődni, és hát tudjuk, hogy a droidok korszakát éljük :)

2011. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem Nokia 5530 érintősöm van , olyan képet csinált hogy állítom egy fényképezőgép se tudna jobbat csinálni látszódott a vízcsepp meg minden.....én maximálisan megvagyok vele elégedve...:)
2011. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Linkeld be légyszíves a képet, szívesen megnézném!

Köszi szépen!

2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
oké, nem hiszel nekem ,... de felrakom ha birom csak furán az én telómhoz nem adtak usbt , tehát át kellene küldenem tesómnak ő meg nem mostanában rakná fel mert Bécsbe van... majd 1-2-3 vagy több hét múlva TALÁN láthatod..de nem bírok többet tenni! :)
2011. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy hiszek vagy sem - mindig szívesen nézek meg jó képeket, hobbim a fotózás.

A telefonnal kapcsolatos képekkel valóban szkeptikus vagyok, de láttam már nagyon jó képeket amelyeket telefonnal készítettek. Ezért vagyok kíváncsi rá.

2011. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a telefonodon van WiFi. Biztos, hogy lehet vele a netre is feltölteni képeket vagy bármit ( ha esetleg adat előfizetésed nincsen )
2011. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fox7Day válasza:
attól függ mire használod. az apple iphone a világ legjobb telefonja máig. szóval kérdés? :Ö)
2011. dec. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én 10x is kifizetném ha kéne! Ennél jobb dolog a világon nincs :)


egy iPhone 4 tulajdonos

2011. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek csak tudjátok az a baj hogy én 1 nokia x3-02-t szeretnék csak nem veszik meg.Az ájfon sztem neméri meg az árát mert én 100.ezret nem költenék rá.
2011. dec. 5. 11:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja am azért szeretném mélg kérni a véleményeteket az iphonéról.Am meg ne az ájfon a világ legjobb telefonja hanem egy samsung.
2011. dec. 5. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!