Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videózás közben miért nem...

Coleman5324 kérdése:

Videózás közben miért nem tudok vakut használni? (nokia c3-01)

Figyelt kérdés
A készülék vakuval ellátott ami fényképezés közben megfelelően működik is,csak videózás közben nem kapcsol be ha pl sötétben kamerázok! Mi ennek az oka? Valahol be lehet ezt állítani esetleg elavult szoftver van rajta és azért nem kapcsolja be mert beállításokban sem találok rá lehetőséget!
2011. dec. 4. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Videónál nem működik.

Vaku=villanófény....

2011. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen ezt én is tudom h villanófény....

De csomó telefon használja videó közben is h folyamatosan megy a vaku sötétben ez pedig nem használja egyártalán közben és nem értem h miért....

2011. dec. 12. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg külön programot szerezni amivel a vakut ki/be lehet kapcsolni.
2011. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudnál esetleg valami ötletet adni ilyen progira mert az a baj h nokia c3-01 s40-es rendszerrel és nagyon nehéz rá találni progikat...
2011. dec. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!