Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi különbség a két operációs...

Mi különbség a két operációs rsz között? Android és Symbian OS S60 5th Edition? Melyik telefont érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

szeretnék telefont vásárolni ami szóba jöhet a nokia c5-03

[link]


vagy a sony erccison experia x8

[link]


ti melyiket vennétek? hallottam, hogy az androidos telefonok elég jók, viszont szerintem ez a nokia telefon többet tud.vagy nem tudom. nem értek annyira ahhoz hogy melyik alegjobb és miért.

AKi tud irjon!:))köszi


2011. dec. 5. 14:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

még szóba jöhetne ez a samsung is ennek a legjobb a op rsz-re a 3 telefon között

[link]


de elég sok embernek van ilyene..

2011. dec. 5. 14:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül mind rossz. Mennyit szánsz rá?

Ha 30 alatt, akkor One Touch. Ha 40, akkor Xperia Mini.

2011. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress googleban teszteket róluk.
2011. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát maximum 30at..

és tmobilos készüléket szeretnék, ez a one touch telenoros?

2011. dec. 5. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, vagy függetleníted, vagy függetlenül veszed, Alcatel One Touch 990 néven. Magasan veri a T hasonló árú telefonjait, megéri.
2011. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen, utána néztem, viszont nem lehet függetlenül kapni mivel (telenor) one touch néven fut..

a függetlenités is plusz költség:/

2011. dec. 5. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy Alcatel, nem tudom, hol, de valahol lehet(ett) kapni függetlenül. A függetlenítés meg 2 perc otthon, ha kicsit is értesz hozzá.
2011. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

C5-03-at ne vegyél! A két androidos készülék közül én a Samsun galaxy minit (utsó link) ajánlom.

Telenor OneTouch is jó választás, ha csak 30k-t szánsz rá.

Talán még a ZTE SKATE-t ajánlom. A Két oprendszer között kb. annyi különbség van, mint a Windows--Mac között.

Más gyártó, más programok stb. Symbian-t már ne vegyél, mert a Nokia kivégezte. Ez annyit jelent, hogy nem fejleszti tovább. Áttér a Windows Phone 7-re.

2011. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
háát, nem értek a függetlenítéshez sajnos :/ nem egy lányos meló.. de ezaz alcatel t 990 nincs a másik 2 szolgáltatonál :/..
2011. dec. 5. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A Symbian ott halt meg, ahol az Android ill. IOS született. Az érintőképernyős készülékek hajnalán. A Symbian nagyon jó minőségű, ámde fizikai billentyűzettel rendelkező készülékeket gyártott. A Symbian, az Android és az IOS "nagyapja". Szép történeteket mesél a fénykoráról és a bukásáról. Android és IOS (ellenségek és testvérek egyszerre) rettegnek attól, hogy ugyanazon hiba miatt halnak ki mint rengeteg állatfaj és a Symbian. A Symbian nem tudott alkalmazkodni az érintőképernyőhöz, mint a dínók a hideghez és stb. Ha ebből levonod a következtetéseket, akkor Androidot veszel. :)
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!