Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hülye kérdés de érdekeln...

Lehet hülye kérdés de érdekelne és igen google nem adotrá választ? Többii lent

Figyelt kérdés
Androidos telot véletlen elvitem suliba (nem szoktam csak most nálam maradt a siedségben mikor észre vettem ki mentem a klozetra mikor kiakartam kapcsolni és ki írta wifire h a jel elé erős na ilyense volt még hát rá mentem ugy lászik sikeresen mert 0 forint melet neteztem na mindegy az érdekelne hogy ez kijelzi valamelyik gép? mert bevalom nem vagyok nagy informatikus suliban infoterembe vannet + minden teremben digitális tábla netel szovel használjam vagy lebukok? ma nem szóltak pedig egész éneken neteztem (mert helyetesitő tanárvolt azt filmeztünk)
2011. dec. 6. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Ha megírod a kérdést magyarul, akkor megválaszolom.

Amúgy valószínűnek tartom, hogyha odafigyelnél az órákon netezés helyett, akkor kevésbé lennél sötét.

2011. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem buksz le, a sulinkba is sokan neteznek wifin keresztül, sőt ott ingyen használhatjuk!
2011. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elsőnek ha elolvastad 1 ének óra 2 filmeztünk helyetesitő tanárral de ne vedd észre másodiknak köszönöm a válaszát
2011. dec. 6. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ha routert beállításait meg nyitja az infótanárod, vagy a rendszergazda akkor látja, hogy ki csatlakozott rá a wifire, DE! Nem azt látja, hogy Kis Pista, hanem az IP-cimedet, és az alapján nem tud beazonositani, hacsak nem mondja be a hangosba, hogy "a 255.123.1.1 IP című diák jelentkezzen a tanáriban!" de ezt biztos nem fogja megtenni :D
2011. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!