Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini okostelót...

Samsung Galaxy Mini okostelót vettem egy hónapja. Most kijött egy 50000. - os számlám, gprs szolgáltatás igénybe vételét jelzi a szolgáltató. LÉtezik hogy háttérben automatikusan futó alkalmazásért ha akarja az ember ha nem fizetni kell?

Figyelt kérdés
A telefonhoz semmilyen magyar vagy idegen nyelvű tájékoztatást nem kaptunk,mivel a menüje merőben eltér a régebbi megszokott menü típusoktól,vakon böngésztük mit hogy kell kezelni rajta,de nem használtunk sem netet,sem semmilyen plusz szolgáltatást nem indítottunk rajta.A vásárláskor sem jelezték hogy vigyázat,fizetős szolgáltatások futnak rajta.Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. dec. 6. 21:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
előző vagyok bementem egy samsung boltba és ott ajánlottam egy ingyen letölthető progit amit ha kiteszel a képernyőre egy gombnyomással kapcsolhatod be és ki az adatforgalmat, így esélye sem lesz h a háttérben bmit is letöltsön. nem emlékszema a nevére de egy samsungnál dolgozó tuti megmondja
2012. ápr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
En pont igy jartam,csak Romaniaban.Vettem egy Samsung galaxi minit szerzodes hosszabitassal ,en kaptam 199 mb internetet a csomagban ,4 napom volt a leszamlazasig ,allandoan ellenoriztem a fogyasztasomat ,meg a leszamlazas estejen megvolt 54mb om ,es csak neha a facebookot hasznaltam ami ingyenes a csomagban ,es jott egy kb 2oo euros szamlam ,amikor rakerdeztem a kozpontol hogy mivel csinaltam ezt a tobletet azt mondtak h az androidoknak van szofter frisito programjuk amit elinditottam v agy nem kapcsoltam ki vagy nem tudom mi,mert erdekes az uzletben meg a szervizekben ijenrol nem hallottak ami allandoan frissitene,ket napos cirkusz utan azt mondtak , ha nem a szoftver ,hasznaltam biztosan a netet .Es nem tudom bizonyitani hogy nem hasznaltam,ki kell fizessem most de megigertek az internet tobbletet amit most kifizetek visszavonjak majd a kovetkezo szamlaimbol.Szerintem beprobalkoznak mindennel .En most ugy jartasm kifizetettik velem a telefont es fizethetem 2 evig a szerzodest.
2013. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tildsd le az adatforgalmazást:Értesítési panel-mobil internet kapcsolat
2016. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!