Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni egy Nokia...

Megéri elcserélni egy Nokia 5230-at, egy Samsung Monte S5620-ra?

Figyelt kérdés

Személy szerint nekem a Samgung Monte jobban tetszik megjelenésileg, ezért szeretném elcserélni egy Monte-ra. A kérdés hogy megéri-e? Melyik ér többet?


Köszönöm a válaszokat, véleményeket!


2011. dec. 7. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a Nokiámat. :) (kicsit furán sikerült leírni, bocsánat.:D)
2011. dec. 7. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Lássuk csak: Mi szól a Nokia mellett 360x640-es kijelző, kiváló offline navigáció, kicsit nagyobb kijelzőméret és a név, hogy Nokia!


Addig a Samsungban 3 inches, 240x400-es a kijelző, de kapacitív. Max. 1000 nevet tárol míg a Nokia akármennyit tud. Videó szinten is jobb a Nokia felbontása. Fotó terén is jobbat csinál a 2 mp-es kamerája mint a Monte 3,2-ese. Viszont a Samsungon van WiFi. Kérdés, hogy mennyire élvezet ezen a felbontáson "netezni"?! Szerintem inkább kínlódás, mintsem élvezet. Én a Kérdező helyében NEM cserélném el a Monte-ra.

2011. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm, ez egy korrekt válasz volt. Ezekkel én tisztában is vagyok, egyszerűen az tetszik formára, megjelenésre, de ezek miatt gondolkozom nagyon én is.
2011. dec. 8. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen, máskor is :-)
2011. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!