Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung galaxy...

Hófehérke19 kérdése:

Iphone 4 vagy Samsung galaxy s2? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni karácsonyra egy mobilt.A két telefeon között vacilálok,és érdekelne a véleményetek mindkét készülékről,jó lenne ha olyanok is irnának akinek esetleg van. A másik fontos momentum hogy mondjuk jövőre melyiket tudnám jobb árban eladni,és miért?
2011. dec. 7. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Ájfon. Jövőre egyértelműen azt adod el jobb áron, kisebb ráfizetéssel tudod majd cserélni.


Jobb a rendszer, stabilabb, kényelmesebb használni, jobbak rá az appok.


Persze jön midnjárt a sok Samsungsznob és leírja h ez nem így van.

2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elsőnek ne higyj.

s2 egy évvel utána jött ki,2magos telefon,sokkal szebb,nagyobb képernyő,sokkal jobb rendszer,kamera szóval minden jobb benne..

egyértelműen s2,szifon nem éri meg az árát,s2 viszont nagyon is

ájfónnak 800mhz-s procija,míg s2-be 2 db 1,2ghz-s van amit felhúzhatsz egészen 1,6 ghz-ra,szóval kifejtettem miért jobb.

szifont jövöre is jó árban tudod eladni,ennek megy le az ára,de fényévekkel jobb..

2011. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és ájfónnak is nagyon lemegy majd ára mert vesznek karácsonyra 1 rahedlit,és nem fog tetszeni sok embernek,így továbbadják..
2011. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem van iPhone 4 em és imádom , tulajdonképpen S2 még nem volt a kezemben , de androidos telefon igen , hát nekem nagyon nem tetszett. Jövőre iphone t sokkal drágábban eltudod adni mint az Sgs2 őt , mert értéktartó(ezt megfigyelheted a 3gs nél is)


az iphone sokkal jobb , stabilabb op rendszer , énis amikor választás előtt álltam ezt vettem alapul , én nem szerettem volna 1 olyan telefont ami fagy , egyébként , ha már van pénzed 4 re akkor + pár ezres és ott a 4s ami már fényévekkel jobb az s2 től mindenben...

2011. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves második: Te is olyan ficsúr vagy aki inkább megveszi a 20 megapixeles kompaktot mint a 6 megapixeles eos-t, meg aki miatt annyira fogytak annó a 3-4 ghz-es celeronok. Attól még h egy nagyobb szám van ráírva (több mhz) nem feltétlenül jobb a samu...
2011. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nézünk egy példát: iphone 3gs kijött kb 4 éve, és applenél még mindig 110-ért van ujonan. Kijött a samsung galaxy s kb másfél éve, akkor volt 110-120 ezer, és mostmár 60-ért van ujonan boltba. Mig az iphone 4 kijött már vagy 1 éve és szinte semenyivel nem ment le az ára. 2 év mulva is max -20 000-rel lesz olcsobb mig az s2 kb 50 000 forint lesz. És az iphone 4-en hiába kisebb a procija semi sem akad, minden hibátlanul fut. Méghozzá azért, mert jól van optimalizálva a rendszere, arról nem is beszélve hogy 2* annyi app van rá mint az androidra.
2011. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
csak is iPhone! Azért teszem a voksom mellé, mert mióta nekem is az van undorodva nézek a másfajta telókra :)
2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2x annyi app?:dd vicces..marketre naponta legalább 20x több cucc kerül fel mint iosra..független programozók miatt,iosba meg apple spúr ..
2011. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
meg hiába amikor már kikell használni 2magot akkor szifon mit fog tenni?semmit,maradnak a régi sz*r játékok rajta amik elfutnak 1 magon :D
2011. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 volt a kezemben az ájfón mögöttevaló telefon jóval...és örülök is neki hogy az s2 mellett döntöttem.mindenben veri...hozzáteszem én se ájfon se samsung fan nem voltam...persze mostanáig...xD Ha jó telót akartok Galaxy note hd kijelzője odabasz vagy ha túl drága még akkor ott az s2..Ájfos soha! ha 80 rongy lenne asztmondanám hogy rendben van!!! :)
2011. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!