Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Programok x10 mini prora?

Kodaek kérdése:

Programok x10 mini prora?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Xperia X10 mini pro-ra kersnék alkalmazásokat amik nem nagyon igényelnek netet. Googleon próbáltam keresni, de nem nagyon találtam. Várom a segítségeteket. Köszönöm előre is!
2011. dec. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen alkalmazásra gondolsz?
2011. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából bármiféle alkalmazás jöhet, akár link is és én keresgélek rajta...kivétel a játékok, mondjuk az nem is alkalmazás
2011. dec. 7. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mx video player, quick pic, quick settings, qucik office, go sms, go launcher, player pro, ghost commander,


használat közben úgyis rájössz, hogy mi az amire szükséged van. Marketről ezek letölthetőek, meg még egy jó pár dolog. Meg még ott van a ***** is, ahol kb. ugyan az van mint Marketen.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!:) Market gondolom nem ingyenes...azért nem néztem ott a dolgokat...vagy tévedek?:)
2011. dec. 7. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ingyenesnek éppenséggel ingyenes, csak net kell hozzá. Azért meg fizetsz. Kivéve ha wifin használod vagy van netelőfizetés a csomaghoz.
2011. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa értem...köszi az infokat:)
2011. dec. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!