Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó mobil telefon márkák?

Melyek a jó mobil telefon márkák?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy új telót,viszonylag elfogadható áron,de tudjon mindent.

Tippeket kérek melyik fajtát válasszam!


2008. márc. 25. 21:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Én a NOKIÁRA esküszöm! Évekig megbízható telefon... Nekem most 6300 van, és imádom!
2008. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Bár nekem Sony Ericssonom van azért tudom hogy az NO.I az a NOKIA!!!! Úgyhogy szerintem olyant vegyél...Az egyik osztálytársamnak is olyan van és már sokszor leesett, széttört, de még mindig dolgozik.Én is amikor leejtettem a mobilomat akkor avval vígsztalt, hogy csempén focizott a mobiljával..Szóval szerintem a NOKIA a leg strapabíróbb mobil:)
2008. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Én régi Motorola StarTac -el pinpongoztam, mert nem volt ütőm. Aztán egyszer valaki felkúrta az agyam, kettétörtem, megtapostam, utána otthon egy zacskónyi alkatrészből összeraktam, és működött. 5-6 ezerből megcsinálták és még évekig használtam. (ez 9 éve volt, és 50-ért vettem a telót használtan.)

Sajnos a maiak már nem ilyenek, de legalább olcsók.

Tökmindegy sztem, milyet veszel, 1 év múlva max. úgyis csereérett. A Nokia sztem nem éri meg az árát. Motorola még mindíg a király!

2008. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem még nem késő a válasz, de:

volt Samsungom, és soha többé nem fogok azt venni.

Most van egy Sony Ericssonom (w580i) És nagyon IMÁDOM!!! Mindent tud, ami csak kell. Sok extra is van rajta. Bár a telefon elsősorben telefonálásra, és SMS küldésre való, de zene hallgatás, fényképzés, videózás, ezek is fontosak ma már a legtöbb embernek (jó, tisztelet a kivételnek) egyébként www.telefonguru.hu itt megtalálod a hozzád való telefont:)

2008. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nyert a sony ericsson

2008. jún. 10. 17:23
 16/27 anonim válasza:
94%
Nokia :)
2008. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
jól döntöttél;)
2008. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
96%
samsung nagyon rossz nem tud sokat és hamar tönkre megy én a sony ericcsont ajánlom nem bonyulolt a kezelése szép és sokat tud!! nekem k550i-m van kiválo képeket csinál!!
2008. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
59%
szerintem a nokia legjobb de (nekem mindig samsung volt)valaki mondjon 1 jó típust!
2008. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
51%
Nokia E63 >>>>>>>SZERINTEM. (Egyedül ami rossz benne az hogy a GPS t nem lehet használni csak LD 4W Nokia Bluetooth GPS modulátorral amit """nehezen""" lehet kapni internetről kell rendelni és majdnem ott van mint egy GPS kb.13 913.5672 Hungarian forints. )
2009. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!