Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó mobil telefon márkák?

Melyek a jó mobil telefon márkák?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy új telót,viszonylag elfogadható áron,de tudjon mindent.

Tippeket kérek melyik fajtát válasszam!


2008. márc. 25. 21:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Hmm.. Most felsorolom jósági rendben a telefonmárkákat!

Nokia

Sony Ericson

Lg

Samsung

Motorola

2010. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Szerintem vagy Lg-t vagy sony ericson-t vegyél
2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 nemvokstreber ***** válasza:
51%
Ez nem kérdés nokia !!!!!!!!!!méghogy samsung meg lg ?ja ezek is toposok aluról!!!!!!!!!!!!!sztem vegyél nokia x6-ot vagy c7-et vagy n8-at .Végülis ezek a legjobbak!meg az iphone!!!!!!
2011. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
LG-t semmiképp! Kettőt vettünk tavaly, és mindekettő meghibásodott egy év alatt! Az egyik még épp garanciaidőn belül, alkatrészt cseréltek benne, de rá 2 hónapra újra nem működött és használhatatlan. A másiknak meg a szoftvere rossz...
2012. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Típus függő! (tom h már megvetted és s.e. lett de nem baj :P)


Szóval típus függő! nálam az android nagyon bejön!

szóval no.i-t semmi kééppen se vegyél mert már kínai.

(mondjuk meg kel hagyni h sokáig a legjobb márka volt és talán még mindig az, de nem sokáig) Ha nem lesz androidos készülékei akkor hamar porbatipurják!

Olvastam egy cikket még tavaly h a nokia kezd romlani (index.hu) Ráadásul nemrég mondták a híradóban h a nokia megy ázsiába (Kínába).


Most egy rövid történet ami velem történt:

(Mindig is nokiám volt, mondjuk a talót sem én választottam apukámtól kaptam a régi telóját stb., mikor elmentünk nézni szülinapomra egy telefont akkor megláttam egy samsungot (monte) (Akkor még nem érdekelt az android) és mikor elveszett az iPhone klónom akkor nézegettem a telefonokat és megláttam és tudtam h nekem sose lesz olyan csak álmodni tudtam róla, szóval mikor mentük akkor megláttam és akkor már nagyon olcsó volt. Apukámnak még mindig nokiája volt, és folyton vitatkoztunk h melyik a jobb (nokia vs. samsung). és megmontam apukámnak h már pedig a nokia csődbe fog menni. Rá egy kb. 1 évvel (vagyis most) lett egy androidos telóm (amit én vettem). Bár az is Kínai, nem tagadom de a jó kínai (ami ritka :D) apukámnak is megtetszett az android. mikor néztük a tv-t benne volt h a nokia kínába megy, apukámnak az orra alá dörgőltem h megmondtam, megmondtam. Ő is vett egy androidos telefont ami Samsung.)


Ezzel a kistörténettel nem azt akarom mondani h most mindenki kövesse az apukámat meg mninden hanem azt h ő is megjárta.


(EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, NEM KÉREK ROSSZ KOMENTÁRT!)

(nekem most zte skatem van)

Remélem segítettem ;)

2012. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Hodula Máté válasza:
Ha jól olvastam a HTC-t mindenki kifelejtette. Attól hogy kínai az a legjobb és szorosan mögötte a Nokia. A HTC strapabíróságáról nincs sok tapasztalatom de unokatesómnak az van és belejtette a fürdőkádban és még úgy is működött pedig nem vizálló telefonja volt. Semmi baja nem lett csak az aksi kicsit hamarabb lemerül. Nekem Nokiám van és nagyon strapabíró esett is már. Munkából kifojólag vashoz is nyomódott börtokon keresztűl és semmi baja 3 év után is úgy néz ki mintha új lenne. Az operációs rendszere nagyon stabil nem kell formázni mint az androidot és nem kell éjjel kikapcsolni. A Samsung Lg Sony mindegyik volt a családban de mindegyok kivétel nélkül tönkrement.
2013. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nokia hidd el
2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!