Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb Sony Ericsson...

Melyik jobb Sony Ericsson Live with Walkman vagy Sony Ericssom Xperia mini?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert hassonló a két telefon és engem az érdekell h melyik jobb,netezésben,játékban és zenehallgatásban.?
2011. dec. 9. 14:02
 1/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem nincs észlelhető különbség sebességben, hardverileg megegyeznek. Egyedül a kijelzőben van különbség, a Live-nak nagyobb és van másodlagos kamerája. Azt viszont nem tudni, Bravia Engine kijelzőt kapott-e, mint a Mini. Mindegy melyiket veszed, mindkettő jó választás. A Mobilarena furamód a Mini-vel jobban elégedett volt... A with Walkman-ról pedig csak annyit, hogy dísznek biggyesztették a neve mögé, semmit sem jelent zenei hatás szempontjából.
2011. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


Nekem mini-m van,és nagyon jó kis teló...ár/érték arányban szerintem a legjobb vétel.A live-ban nincs Mobile BRAVIA Engine, a miniben van...talán ez a különbség,meg a képernyő.

2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! am mit jelent Mobile BRAVIA Engine ?? Mire jó??
2011. dec. 9. 21:41
 4/8 anonim válasza:

[link]


"Képek és videók nézegetésénél markánsan csökkenti a képzajt, a megfelelő algoritmusok pedig úgy optimalizálják a színek telítettségét, hogy az közelítsen a valósághoz."

2011. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. dec. 10. 16:10
 6/8 anonim válasza:
szerintem a live with walkmant vedd attól függ hány éves vagy,nekem egy hét múlva lessz live with walkmanom és már alig várom szerintem nem olyen szükséges funkció a brávia engem (nem tudom pontosan hogy kell leírni) én 13 éves vagyok és most akarok olyan telót venni de gyépként a miniben még mindig beépítet aksi van
2011. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
első válaszolónak mondom hogy a SE XPERIA MINI PRO külső hangszorója 1 nagy fos a live-nak pedig 100-szor jobb
2012. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Frank Enstein válasza:
a Bravia engine egy szoftver, szal rá lehet tenni a live-ra is..
2013. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!