Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos telefon...

Hogyan lehet androidos telefonra ingyen facebookot tenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem kell tenni, nyitsz egy böngészőt és beírod a 0.facebook.com címet.
2011. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen azt próbáltam de nem tudja behozni az oldalt.. konkrétan semmilyen oldalt nem hoz be.. voltam szolgáűltatónál azt mondta (hozzáteszem szőke) h nem tud vele mit kezdeni mert be kéne tudnia hozni az oldalakat mert internethozzáférésem van.. elvileg.. gyakorlatilag nincs...
2011. dec. 9. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefon beállításai rendben vannak?
2011. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elvileg igen
2011. dec. 9. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A szőke gondolom azt jelenti hogy sík hülye, amit egy részben adok is, mert itt a helyi t-mobilenál, azt sem tudták hogy hogyan kell beállítani a netet, én is az internet segítségével tudtam beállítani. Ne az üzletekbe keress megoldást, mert ők nem szakemberek, hanem egyszerű eladók, akik tudják az alapot, azon kívül semmi. Próbálkozz a neten!
2011. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Ha samsung akkor valószínüleg tudok segíteni
2011. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!