Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 telefon függetlenít...

Nokia 5230 telefon függetlenítés? (lent)

Figyelt kérdés

" éve vagy 1 éve vettem egy 5230 tmobile függő telefont, és tele a t.köm, h t-mobilos telefonra egy frissítés se jön ki 1 éven belül...

Hogyan tudnám függetleníteni? product code átírás házilag?

legálisan hol és mennyiért?


2011. dec. 10. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Legálisan csak a trémobilnál lehet, minden más megoldás illegális.
2011. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
5230 az Samsung vagy Nokia? Nokia produkt kód átírással hip-hop megoldható, csak ugye a gari...
2011. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Vak vagyok, Nokia :D
2011. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

amit hallottam, nemtudom pontosan hogy megy, de ezt tudom:

NaviFirm-en (ami nekem nem csatlakozik a szerverre) letöltöm a gyári szoftvert, és azt állítólag Nokia Care Suite-val fel lehet tenni, úgy hogy megmarad a garancia. ebből mennyi igaz/máshogy van?

2011. dec. 10. 16:25
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt most nem függetlenítés hanem szoftverfrissítés dolog azt kihagytam sry... amúgy azért akarom függetleníteni, mert a t-mobile nem akarja/fogja kiadni az új szoftvert, ami már másoknak rég elérhető. a mostani v40 már 3x újra lett telepítve mégis instabil.. v50-et akarom rátenni
2011. dec. 10. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy szoftverfrssítesz, vagy függetlenítesz, a kettő nem ugyanaz. Az első legális, a második nem. Az elsőt te magad is megcsinálhatod, a másodikat csak a trémobil, vagy valami telefonos buhara-ember. Utóbbi is működhet, de akkor elveszik a garancia a készülékre.
2011. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és a szoftverfrissítést hogy csináljam? mert tmobile függőre gyakorlatilag csak a tavalyi éhető el a v40.. a navifirm+ meg nem csatlakozik a care suite szerverre, errort ad ki. mit csináljak?

win7 x86-hoz melyik navifirm jó ami csatlakozik care suite szerverre?

2011. dec. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!