Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? (akkumlátor)

Mit tegyek? (akkumlátor)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy Sony Ericsson Live With Walkman™ telefon készüléket.. A problémám a következő lenne; normál használat mellett az akkumlátorom nem bír többet 12 óránál, pikk-pakk lemerűl és marhára idegesít. Azt mondták a Telenornál (ahol vásároltam a készüléket), hogy nem szükséges már formázni ezeket az új fajta akkumlátorokat. A kérdésem, az lenne, hogy szerintetek ilyenkor mi a teendő? Most formázzam, vagy vigyem vissza a telenorba és ott kérdezzem meg? Esetleg egyéb ötlet? Előre is köszönöm ^^.
2011. dec. 10. 19:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
szia szerintem az előttem válaszolóknak igaza van egy kérdésem lenne kisütötted mert telóról netezek és nem tudtam átolvasni anyira más komentjeit de szerintem ha még nincs kisütve tedd meg nem számít mit mond más bennem megbíszhatsz 24 óráig sütöttem ki az ugyanilyen telom és nekem 2,5 napig bírja folyamatos használat mellet
2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!