Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile használt Xperia...

T-Mobile használt Xperia függetlenítése, hogyan és mennyibe kerül a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia Arc telefon amit használtan megtudnék venni, csak egy a baj, hogy T-mobile-os és nekem van még fél évem a kártyára, azaz fizetnem kell érte :( így maradt a függetlenítés! Ha megvenném a telefont akkor melyik szolgáltatónál tegyem?? Mennyibe kerül?? Mert a garanciát szeretném megtartani! A telefon 2 hónapos!
2011. dec. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen a szolgáltatóknál szerződésszegésnek minősül ezért mindenféle díjat rászámolnak. A végére ez egy szép nagy összeg lenne amit nem éri meg megadni ezért.
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
garanciát csak úgy tudod megtartani, ha a t-nél függetlenítteted, de jobban jársz, ha megveszed újonnan kártyafüggetlenül
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a sok segítséget :) Akkor ezek szerint az eladó is kedvezményekkel vehette a mobilt :)

Olvastam, de természetesen csak a T-Mobil képes mindenféle díjat számolni :S

2011. dec. 11. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, az összes szolgáltató így csinálja. Beviszed a telefont, megmondod mit akarsz ők elvégezni elvégzik, de elég súlyos anyagi következményekkel jár.
2011. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah értem :)
2011. dec. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!