Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért von le pénzt az ingyenes...

Miért von le pénzt az ingyenes 0. facebook?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy SE X10 Mini-m,és egy évig nem volt feltölve(dominós) ,és az ingyenes facebookot használtam,és mivel a semmiből nem lehet levonni,ezért tényleg ingyenes volt. De ma feltöltöttem ,mert muszáj volt (különben letiltják a kártyát),és most akárhányszor felmegyek a 0.facebook-ra, mindig levesz valamennyi pénzt Felhívtam T-Mobile-t,ott magyaráztak valamit, de 15 perc után közölte velem,hogy ő ehhez nem ért,meg közben 10x rá akart beszélni ilyen meg olyan díjcsomagra... tehát értelmes információt nem kaptam :S


Mit kéne kikapcsolni,és hol,hogy ne számoljon fel érte adatforgalmat? Mert hiába írja ki,hogy "Ingyenes hozzáférés a T-Mobile Hungary jóvoltából",mégis felszámol valamit :S:S


2011. dec. 12. 20:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13Ft/10kB te meg előbb buktál 30Ft-ot akkor az csak egy kicsit több mint 20kB. Na ezt naponta csak 10x játszod el akkor 300Ft bukta. Az egy hét alatt 2100Ft. És akkor még mindig előfordulhat, hogy ez a 30 Ft több vagy kevesebb lesz. A legolcsóbb netcsomag meg 590Ft egy hónapra (bármikor vissza lehet mondani).

Ezt most nem rábeszélésnek szántam, hogy köss egy ilyet hanem tájékoztatásnak, hogy mennyit lehet ilyen apróságokkal bukni és ehhez képest mennyivel olcsóbb a net csomag.


De ez a megoldás kilőve. Marad a net letiltás.

Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati beállítások->mobil hálózatok és itt az adathálózat mellől vedd ki a pipát. És akkor nem facebookozol telefonról.

2011. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

sms-ben a 1430-ra


+GONETS


Utána 1 hónapig letudva a pénzlevétel.

1 hónap után újra levonják az 590 ft-ot, ha van a kártyán annyi.


És annyit netezhetsz amennyit akarsz, mert nincs túlszámlázás.

2011. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!