Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telót...

Milyen érintőképernyős telót használni? Nem fura?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom (1000 éves nokia 6555) és most új telót akarok venni. Nézem az akciókat, de azt sem tudom milyen lenne jó, meg annyi újdonság van amiről azt sem tudom micsoda. Én nem akarok telefonról netezni, facebookolni meg ilyenek, de tetszenek az érintős telefonok (már amilyeneket élőben láttam) de furának tartom meg félteném is. Mondjuk nem ragaszkodom hozzá. 20 ezrem lenne telefonra. Milyet lenne érdemes venni?
2011. dec. 13. 17:41
 1/1 anonim válasza:
Ha 20000-ed van, akkor a Samsung Star II-es telefonokat régi készülék beszámításával 17 000-ért dobálják. Nekem is ezeréves nokiám volt, ami megadta magát az időnek és ez volt a legolcsóbb szinte. Nagyon furcsa volt az elején, ha sms-t akartam írni, kevés kellett, hogy ne vágjam földhöz:D, néha még most sem vagyunk jóban, de megszokható. 2-3 hónap múlva már a gombos készülékek lesznek furák.
2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!