Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor véleményt szeretnék...

Akkor véleményt szeretnék kérni. Szerintetek legyen iPhone-om?

Figyelt kérdés
Igazából a kérdés az, hogy ha beállítok 16 évesen a 11. osztályba fiúként egy fekete iPhone 4-gyel, szerintetek gáz? Az osztályban 2 iphone 3GS és egy iPhone 4S van jelenleg, de az mind lányé. Na kérlek, segítsetek! Köszi előre is.
2011. dec. 15. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs egy fiúnak se, szerintem csesztetni fognak, de én úgy alapból nem vennék ilyet telefont. Spórolnék a 4Sre.
2011. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> Szerintetek legyen iPhone-om?

Ne legyen.

Ha Apple terméket veszel nem csak a technológiáért fizetsz, hanem az alma logóért is. Az összes termékük k*rvára túl van árazva. Fele ennyi pénzért is tudsz okostelefont venni.


> Igazából a kérdés az, hogy ha beállítok 16 évesen a

> 11. osztályba fiúként egy fekete iPhone 4-gyel, szerintetek gáz?

Ööö... Miért lenne gáz?

2011. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább férfias telefon, mint nőies, szóval nem gáz.

Én osztályomba meg 4 fiúnak van iPhone-ja és 0 lánynak.


Amúgy tényleg az almalogo is megdobja az árát, de attól még nem szart kapsz érte, tényleg minőségi.

És ezt úgy mondom, hogy nekem semmiképp se kéne, HTC párti vagyok, de ami jó, az jó.


És annyira már nem túlárazott, HTC Sensation ~120k, iPhone 4 150k dominóba tmobile-nál.

2011. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ez a egnagybb problmad,akkor vegyel inkabb egy hagyomanyos telefonfulket,szerel ra 4 gorkorit es hord azt magaddal.

tok egyedi,senkinek nincs ilyen,esoben is jol jon es megszolni sem mernek,mert leakasztod az ajtajat es pofanvagod vele a magyarazot.

2011. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!