Mi az az android?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok az androidos témában. Most kaptam egy Samsung Galaxit, szerettem volna rátölteni valamit, de nem sikerült. Hogyan kell letölteni? Mit kell rajta beállítani egyátalán, hogy le tudjak tölteni valamit?
2011. dec. 16. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az android egy nyílt operációs rendszer.

Letölteni progikat célszerű az Market-ről, megtalálod a programok között. A letöltött progi lehet fizetős, vagy ingyenes, ez fel van tüntetve. A fizetős levonódik a kártyádról, vagy hozzáadódik a számládhoz.


Ahhoz, hogy tudj letölteni, kell egy olyan előfizetés, ami tartalmaz adatforgalmi keretet. Ha ez nincs, akkor az ingyenes programok is súlyos forintokba fog kerülni, mert fizetsz a letöltött adatért.

Másik megoldás a WiFi. Ha van otthon, akkor csatlakozol, és korlátlanul netezel, töltögetsz.

2011. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
galaxy micsodát?
2011. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Galaxy Mini

Az a Market ingyenes? Hogy kell beállítani?

Teljesen kezdő vagyok, nem értek hozzá

Köszi

2011. dec. 16. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

beállítások/wifi felmész egyre

beállítások fiókok/házzadsz egy google fiókot

felmész marketre és letöltöd

2011. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És wifin keresztül ingyenes minden letöltés, meg minden?
2011. dec. 16. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesen netezhetsz Wifi-n. Ha a Market-ről akarsz programot letölteni, akkor ott fel van tüntetve, hogy ingyenes-e, vagy sem.

Ha nem ingyenes, akkor a wifi ellenére is ki kell fizetned érte az ott látható összeget.

2011. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!