Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják ennyire a ZTE...

Miért szidják ennyire a ZTE Skatet?

Figyelt kérdés
Most rendeltem 1 et,olvasom hogy a mini így úgy jobb.Hát speciel az én véleményem az lehet hogy jobb de olyan pici a kijelzője hogy nem valami kellemes a netezés rajta és a játékok is lehet hogy gyorsak de alig lehet irányítani az egészet.Netezésre a skate megfelel?
2011. dec. 16. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz beágyazott videókat nézni, meg.
2011. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kis kijelző nem nagy élmény,a szakadozó megjelenítés viszont még kevésbé az...
2011. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Launcher csere és máris megoldva a probléma.Esetleg főzött ROM bár én nem nagyon támogattam..hamar tönkremegy tőle a telefon
2011. dec. 16. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi van a launcher cserével?
2011. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lecserélem a launchert és így gyorsabb lesz a menü nem akadozik..csak jót kell választani jelentős gyorsulást lehet vele elérni
2011. dec. 16. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól még nem fogja bírni a proci a flash-t. Amúgy nincs semmi baj a ZTE gyári launcherével.
2011. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy flash lejátszó marketről letölthető
2011. dec. 16. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Hiába olvastad, attól még nem megy. Nézheted a reklámokat, azok megjelennek, de a videók helyén kapsz egy szép diavetítést, hanggal.
2011. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De, ha egyszer akadni fog a lejátszás, aminek semmi köze nincs a launcherhez...

komolyan, mintha egy alkoholistával próbálnák megértetni, hogy alkoholista...

2011. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Flash: weblapokba épített flash hirdetést beadja. Youtube videót lejátsza. Tapasztalat, használom nap mint nap, mindenféle tuning nélkül. Lehet, hogy pl egy flash játékkal nem boldogul, de amit fentebb írtam, az megy hibátlanul (bár a reklámoknak nem nagyon örülök). Nem elveszett készülék!Nekem semmi mini cucc nem kell. Miniszoknya nem kell, mert nem vagyok nő, mini cooper nem kell, mert termetes vagyok, mini telefon sem kell, mert utálok ceruzával telefonozni... Skate 5-ös! (de azért csillag nélkül) :)
2011. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!