Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell iPhonera zenét...

Hogy kell iPhonera zenét rakni itunesról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem sikerül...segítséég!
2011. dec. 16. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

1. Bedugod a gépbe az iPhone-t.

2. Megnyitod az iTunes-t.

3. Ctrl+O vagy felül a menüsorban: Fájl > Fájl könyvtárhoz adása > kikeresed a fájlt amit hozzá akarsz adni > Enter

5. Ott a fájl abban a könyvtáradban baloldalt amilyen maga a fájl. (pl. ha hangfájlt adtál hozzá akkor a "Zene" könyvtáradban.

6. Belemész abba a könyvtárba és látod, hogy ott van a fájlod

7. Mivel rádugtad a gépre az iPhone-t ott lesz baloldalt az iPhone-od neve. Szóval a fájlodat ami mondjuk a zene könyvtáradban egyszerűen ráhúzod az iPhone-ra.

2011. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 16. 23:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
istenem, mióta kerestem egy ilyen rendes választ! :D
2012. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
na örülök h megtaláltad:D
2012. nov. 22. 08:48
 5/16 anonim válasza:
Letöltöttem az iTunest, de a telóm neve nem jelenik meg, csak bal oldalt a típusa, de arra hiába húzom rá a zenét,nem történik semmi. Tudna valaki segíteni?
2012. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Zene benne van az iTunes-ben?
2012. dec. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Igen, természetesen. bal oldalt csak a telóm márkája jelenik meg,de arra hiába húzom, nem történik semmi. Mi lehet a baj?
2012. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg simán szinkronizálni. Egyébként milyen formátumban vannak a számok?
2012. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nekem az a problémám,hogy rárakom a cdről a számokat,ott van a könyvtárban és utána egyszerűen nem lehet odahúzni.ha esetleg valaki tudja h hogyan kell cdről zenét rakni megköszönném a segítségét:)
2013. jan. 2. 13:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj a szinkronizálásra, csak akkor az összes számot rá fogja rakni. Ha az sem megy akkor nincs jobb ötletem. :/
2013. jan. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!