Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rakjam fel az iphonera a...

Hogy rakjam fel az iphonera a zenét itunesról?

Figyelt kérdés
Előző gépemen áthúzással csináltam, az volt a legegyszerübb, de most hogy erre a gépre is letöltöttem, itt hiába húzom át, nem reagál rá. Szinkronizáltam és úgy feltöltöttem rá pár számot, de ha csak egyet szeretnék akkor hogy rakjam fel úgy, h a többi ne vesszen el és ne kelljen mégegyszer felrakni? Vagy hol tudom beállítani ezt az áthúzgálós módszert? Nekem az előző gépen magától ment.
2010. jan. 2. 16:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
már rájöttem:DDDDD
2010. jan. 3. 06:00
 2/21 anonim válasza:
90%
Szia! nekem is ez a gondom, nem tudnád elmondani hogy hogyan sikerült megoldani? köszi
2010. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Pofonegyszerű.Először szinkronizálod,majd "behúzod" az eszközök menüpont alatt szereplő telefonodra a kívánt zenét,képet,videót.
2010. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na már megint elfelejtettem mit kell csinálni. Arra emlékszem, hogy valamit be kellett pipálni, de mit?
2010. nov. 2. 16:33
 5/21 anonim ***** válasza:
Összekötöd a telefont a géppel. ITunes elindít music vagy zene feliratra lépni nem a telefonos részben,hanem az itunes-os kategóriáknál ( bal oldalt vannak felsorolva). Ha ez megvan file zeneszám vagy album hozzáadása. Amikor megvan és minden zenét amit akarsz hozzáadtál a listához egyszerűen kijelölje őket és áthúzod az iPhone zene mappára, amit azonnal szinkronizálni is fog nem tűnik el egyik zenés se amíg nem törlöd őket. :)
2010. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Zenéd se. :)
2010. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De ezt mondom, hogy nem lehet áthúzni egyik mappából sem...szóval ezt kéne valahol beállítani.
2010. nov. 2. 17:09
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem mappából kell.Az itunes zenéknél kiválasztod mi kell,és másolod az eszközre.Ennyi.Nem kell semmilyen mappa,sem szinkronizálás.
2010. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Gyulusss válasza:

Nekem is van IiPod-om, de nagyon nem jött be.


-Macerás a számok felmásolása, nem jó neki az f5,

-ha gépen szeretném hallgatni a rámásolt számokt valahol, azt sem tudom, mire kattintsak, mert véletlen karaktersorozattá nevezi át őket

-nem ritkán lefagy

-usb-s hi-fi-n nem lehet hallgatni, mert lecsatlakozik magától.

-na meg az a sok teljesen felesleges funkció


Viszont az akksija nagyon nagyon sokáig bírja

2010. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen, de áthúzni még mindig nem tudom:) Mindegy iphone fórumon megkérdezem, mert nem értitek a lényegét.

Én szeretem az apple termékeket egyébként.

2010. nov. 2. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!