Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit vegyek Apple...

Szerintetek mit vegyek Apple Iphone 3G 16GB vagy Apple Ipod Touch 3G 32GB?

Figyelt kérdés
35 ezrem van rá. Karácsonyra akarom meglepni magam. Régóta spórolok rá. Iphone ugyan olyan mint az Ipod csak telefonálni is lehet vele? Nem nagyon vagyok benne ebben a témában. Mi a különbség? Mi alapján döntsek? Segítsetek! :D
2011. dec. 17. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én szívesen segítek! Tavaly kaptam egy iPod touch 4G-t és imádom! Most karácsonyra iPhone 4-et szeretnék, bár még nem döntöttem el.

Az iPhone egyfajta iPod, ugyanazt tudja, mint a touch, csak tudsz vele telefonálni. Viszont szerintem nem jön ki 35.000 Ft-ból. Láttál már valahol ennyiért?

Szóval amennyiben meg tudod venni a Phone-t, azt vedd, de a Podban sem fogsz csalódni. Jó kis gépek mindketten.

2011. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy mit akarsz venni, telefont vagy média lejátszót? Jóformán ugyanazt tudja mindkettő, de ha telefonálni is akarsz, akkor mindenképpen Iphone-t vegyél.
2011. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!