Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG optimus 3D telefonnál a...

Az LG optimus 3D telefonnál a közösség lapnál kell fizetni?

Figyelt kérdés

Ha feloldom a billentyűzárat és még nem lépek be a menübe (tehát a jobb alsó sarokban a kék gomb) itt el lehet tolni a képet 7-szer jobbra. Itt vannak olyanok hogy időjárás, kedvenc névjegyzék stb. Itt a 2. lap az a közösség. Ide betettem a facebookot, arra vagyok kíváncsi hogy ezért nekem fizetnem kell hogy ott van?? Ha véletlen igen, akkor hogy lehet ezt kikapcsolni??


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 20. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden olyan adatforgalomért kell fizetned ami a szolgáltató hálózatán keresztül történik. Tökmindegy, hogy LG minimus 16D vagy énPhone 41Sed van. Természetesen ha tudsz WiFin keresztül adatot forgalmazni az nem kerül pénzbe. Ne állítsd be semmilyen APNt és akkor nem tudsz majd adatot forgalmazni GSM/WCDMA hálózaton, még véletlenül sem.
2011. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél.
2011. dec. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!