Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "buktatói" lehetnek...

Milyen "buktatói" lehetnek egy Iphone 4 kéz alatt vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy milyen rejtett dolgok lehetnek, vagy mi lehet amiért esetleg letilthatják, mire érdemes figyelni?
2011. dec. 21. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is biztosra kell menned, hogy nem klón telefon-e.

Ne legyen benne kínai app. Ha az aksit kiveszed belőle, akkor van 1 matrica, vagymi leírással. Ha Made in China van ott, akkor klón. :D Nincs benne memóriakártya, s nem is lehet beletenni. Micro SIM való bele, nem sima. A töltője teljesen más. Más az, ha meg vagy győződve róla, hogy eredeti, akkor az lehet a baj még, ha előfizetéses, s nem fizeti, esetleg lopott telefon. Szerintem újonnan érné meg, vagy valami GSM boltból venni.

2011. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell, a verébfaktorra...

Ha az túl magas akkor,nehogy megvedd!!

2011. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatótól vették részletre a telefont és nem fizették ki, akkor a szolgáltató letiltja a telefont, így bármilyen sim kártyát teszel bele nem fogod tudni használni a hívást, sms-t, egyéb ilyen dolgokat.
2011. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én úgy tudtam nem lehet szétszedni az Iphonokat, így hogy nézzem meg az aksi mögött?:D

Hogy tudom azt ellenőrizni, hogy van e felhalmozott be nem fizetett részlet?

2011. dec. 21. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum úgy, hogy az eladótól kérsz igazolást, bizonylatokat ami igazolja hogy befizette minden részletét, vagy ha nem részletre vette akkor igazolja.
2011. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Macs1209 ***** válasza:

Először is gépre rá kell dugni. Ha itunes felismeri, akkor valószínű nem klón. Másodszor származását sem

árt igazolni, azonnal kipróbálni saját sim kártyával.

Ha legális, akkor doboz, töltő, stb-n kívül el kell kérni az előfizetési/prepaid papírt megnézni, hogy ki van-e fizetve, vagy tartozik-e hozzá valamilyen kötöttség.

Külföldről behozott import telókkal vigyázni kell, mert ha elsikították a vámot, akkor lehet lelövik/begyűjtik a telót.

Iphone-t tényleg nem lehet szétkapni úgy, mint más telót, aksit nem lehet kivenni, mint másik telónál.

2011. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alul fogja két csavar a hátlapot.
2011. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

1#-szerinted az eredeti ajfonon nincs ott a made in kina felirat,madar?

:)

ertesz hozza te is,mint kiskutyam a harangonteshez

2011. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te se lehetsz egy nagy iPhone géniusz, kedves utolsó, ugyanis a "Made in China" és az "Assembled in China" között ég és föld a különbség.
2011. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!