Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék internetezni a...

Hogyan tudnék internetezni a mobilomon?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy olyan lány vagyok, aki nem ért az ilyenekhez, úgyhogy kérlek ne szóljatok le. Most vettem egy okostelefont, de fogalmam sincs hogy hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy legyen rajta internet. Van mobilinternetem, elintéztem a T-mobilnál mobilinternetet, de azt hiszem, ezt elrontottam, mert még mindig nem tudom, hogy mit csináljak...
2011. dec. 21. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

"olyan lány vagyok, aki nem ért az ilyenekhez" ezzel csak valami elit bölcsészklubban tudsz bevágódni, de itt kézbe kell venned a készüléket és elsajátítani a használatát :)

Ha a szolgáltató biztosítja a netet, akkor a készüléket is be kell állítani. Innen le tudod lesni:

[link]

A lényeg az APN.

2011. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez gáz...
2011. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!