Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy ace...

Tomi002 kérdése:

Van egy samsung galaxy ace telefonom és a gta3 játék akadozva fut rajta, van a telefonomban egy 8 gb-os memoriakártya,7 gb tele van, ha törlök a memóriából akkor nem fog a játék akadni?

Figyelt kérdés
galaxy ace gta 3 bővebben lent

2011. dec. 21. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ma vettem meg én is de iphone 4sre! Ha törölsz a memóriából attól nem lesz jobb a grafikus kártya teljesítménye! Iphone 3GS-en is olyan lassú mint állat! Nem tudom hogy gondoltad hogy az Aceden jól fog futni! Úgyhogy örülj hogy egyátalán elindul rajta!
2011. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
800 Mhz procitól ne várd, hogy fut rajta normálisan egy ilyen játék.
2011. dec. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
60%

A válaszolóknak ezt üzenem:

http://www.youtube.com/watch?v=Pez66I-4s1U


És úgy bírom a semmire nem jó, okoskodó, hozzászólásokat... meglehet nézni milyen telefonon fut.


A kérdezőnek meg azt, hogy én is ezen dolgozok, hogy menjen. Szerintem ma már hibátlanul fog futni. Írjon egy mail címet és akkor segítek ha rájöttem.



Ja és az ócska buta hulladék Iphone-okat meg kilehet dobni a kukába.

2011. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ktomi1995@citromail.hu ez az emailem:)

köszi a segítségeket,oké,ha rájössz arra hogy hogy fog rendesen futni a játék akkor irj egy emailt!:):D

Köszi!=):)

2011. dec. 22. 11:03
 5/12 anonim válasza:
Hali, írtam emailt
2011. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hello én is irtam:)
2011. dec. 22. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én Sony Ericsson WT19i-en is fut hibátlanul.
2011. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Tudnál nekem segíteni, hogy honnan töltötted le? Én akárhányszor próbáltam, csak addig jutok, hogy megkérdezi, hogy letöltheti-e a fájlokat, az végigmegy és utána egy fekete képernyő. Nekem is Galaxy Ace-em van :)
2011. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
www.mobilegamesarena.net ez egy játék oldal ide irtam be azt hogy gta és ott volt a gta 3 androidra és letöltöttem az apk fájlt. (le kell szedni telefonon keresztül a data fájlt hozzá)
2011. dec. 30. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Letöltöttem, de ez sem működik. Olvasgattam, állítólag a 2.3.5-ös rommal nem működik, nekem meg pont az van. Neked hányas a rom verziója?
2011. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!