Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a samsung galaxy...

Hogyan lehet a samsung galaxy minit usbre csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
részletes leírást kérnék ha lehet!! mert hiába dugom fel usbre nem csinál semmit a szgép is csak annyit ir ki hogy a hardver telpítése során probléma lépett fel
2011. dec. 24. 16:49
 1/3 Felmosórúd ***** válasza:

Ma is vagy 2x írtam le, ugyan ez volt az első sor, és ne vedd figyelembe az első 3 soromat, nem igaz hogy nem tudtok keresőt használni...


Szóval, telefonodon Beállítások ->Alkalmazások ->Fejlesztés -> USB Hibakeresés bekapcsol.


Most lehúzod az USB-t, visszarakod és kész, ha visszaraktad, a notification bar (felső lehúzható sáv) figyelmeztetni fog, hogy USB hibakeresés bekapcsolva, és ennyi, hamarosan feljön a windows értesítő hogy mit szeretnél vele csinálni, ha nem jön fel, megkeresed a sajátgépben. Zöld jöhet, ha segített és nem vetted figyelembe az első 3 sort :)

2011. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én ezt eddig értem meg megis csináltam a szgép kiis irja hogy uúj hardve... csak előjön ez az új hardver varázsló na a telon meg kisem irja hogy csatlakoztatva van usbre meg mindig azt irja ki hogy a hardver telepítése során probléma lépet fel és az nemfog megfelelően működni na ezt már a szgép irja ki
2011. dec. 24. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
telepítsd fel a samsung kies programot
2011. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!