A ZTE skate. ,?

Figyelt kérdés

Jó telefon?

Meglehet oldani h flash videókat lejátsszon a neten?

Megbizható?

Gyors?

Ha nem gyors lehet gyorsítani?

Ha lehet gyorsítani akk mivel?

Számithatok arra h 1-2 év után pixelhiba, képernyő, a rendszer meghibásodik stb?

A zsebemben elférne?

Nem törik ketté?


2011. dec. 24. 17:04
1 2 3
 1/21 Felmosórúd ***** válasza:

-Ár értékben nézve jó arányban van, hogy jó telefon-e, mindíg viszonyítás kérdése...

-Igen, meg lehet (Market-Dolphin Browser és Adobe Flash Player...ez nem iPhone)

-Nem megbízható, ahogy a kézikönyvben is írják "Vész esetén, ne támaszkodjon kizárólag erre a készülékre" (youtube-gsmonline zte blade teszt...tudom hogy az blade, de ugyan az a gyártó)

-Alapból nem az, de mivel ZTE és sokmindenki vesz, ezért sok ROM lesz rá, ami nagyobb gyorsaságot eredményez

-Már megválaszoltam

-Szintén, de további infóért androidhungary fórum, vagy XDA-developers

-Persze hogy számíthatsz, kb 50% az esély rá (vagy igen, vagy nem) hogy tönkremegy, mint minden más telefon, ha nem barbároskodsz, nem nagyon lesz vele gondod

-Elférne, kb akkora mint 4 ujjad

-Hát...kényes...ZTE köztudottan nem a legjobb anyagból készíti a készülékeit (Lásd: Blade), de elviselhető, ha nem használod húsbárdnak/vágódeszkának

2011. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy ilyen telefonnál elég nagy esély van arra, hogy egy év után beugrik egy pixelhiba...
2011. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Felmosórúd ***** válasza:
Pontosan, ezt előre nem számíthatod ki, mert nem használatfüggő, hanem gyártásminőség (akármennyire is hiszik azt, hogy a sok használat közrejátszik, mert ez nem igaz)
2011. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nem rossz és szerintem nem lesz vele gond ha először nem volt vele de ott a 2 év gari és ki használná 2 év múlva ezt már?

DE én nem ezt venném hanem se minit sokkal gyorsabb erősebb nem akadnak rajta a 3d játékok és lesz rá android 4.0...és a lamera is jobb mert van 720p videofelvétel ja meg mobile bravie engine amitől szebb a kijlező bár kisebb szal mindenben jobb kivéve a kijelző azt kell eldöntened h. egy kisebb de szebb napfényben olvashatóbb kijelő kell vagy egy nagy de kevésbé pompás....

2011. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ja és ugyanannyiban kerül t mobilnál szerintem nagyon jó vétel
2011. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A T-nél webshopba 35 a mini.
2011. dec. 24. 18:01
 7/21 anonim ***** válasza:
banyeg köszi köszi köszi eladom a defyt és veszek egy minit
2011. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"Vész esetén, ne támaszkodjon kizárólag erre a készülékre" -ezt a legtöbb gyártó beírja már... Max a magyar változatból kerül ki ez a sor. LG Optimus használatijában is benne volt (független, kártyás, angol), Sony Ericcson X8 használatijában is (szintén független, kártyás, angol). Szóval szerintem balgaság egy telefon megbízhatóságát ez alapján véleményezni. Egyébként is, semmi nem biztos. Lehet, pont úgy esel le a lépcsőn, hogy eltörik kezed-lábad, akkor tökmindegy milyen telód van, úgyse tudod használni. Szintén ugyanez, ha beesel egy jó mély gödörbe véletlen, és semmi térerőd nem lesz a készüléken... Szóval erről ennyit, egy sem megbízható ilyen alapon (szifon se)... Flash playerrel flash játékot is lehet játszani. Gyors, és nem akad. A tesztkészülékekhez viszonyítva. Természetesen nem a 100ezer forint feletti telókkal kell össze hasonlítgatni! Gyorsít rajta pl egy főzött rom. De... Azzal óvatosan, olvassatok utána... Huu... 1-2 év? Az k.rva sok idő. Ha szerencséd van, akkor még a garancia ideje alatt kijön a hiba, ha lesz egyáltalán. Ha pedig azon túl jönne ki valami, akkor is ez nem egy felsőkategóriás készülék, meg úgy alapból a mai telókat már nem 5-10 évekre kalibrálják a gyártók, mint pl a Nokia 3210-es volt anno, hogy úgy összerakták, hogy még ma is telefon (minden extra nélkül)... Az én zsebemben elfér. De azért cigisdobozt, 10-es papírzsepit, kulcsokat már nem nagyon tudsz mellé lökni egyazon zsebbe... Nekem baromi szokatlan volt, pusztán a jelenléte is. Most kezdem kb egy hónap után megszokni. Nem törik ketté (hacsak nem ez a célod).
2011. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Imnotkocka válasza:
tudom hogy ezt már megválaszoltátok, de azért megkérdezném még egyszer mert nagyon félek tőle, hogy megveszem a zte-t a kijelzője miatt, aztán meg bánni fogom hogy 1 kalap sz@r szóval ha nem teszek rá semi iylen főzött izéket meg rootolás meg egyéb mütyűröket akkor egy normál játék megy rajta? akár 3d-s de legalább egy angry birds ja és valaki tudna segíteni ebben a fpzött rom-ozásban meg ilyenekben? mert nekem még sose mvolt androidos telefonom és nemtom hogy szükséges-e meg hogykell meg ilyenek
2012. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
angry birds valszeg akkoris fog nekem a rió a defyt(gyári rommal) képes volt belaggoltatni hát még egy skate....persze valamilyen szinten gyorsabb lesz pl a menü görgetése meg több pont quadrant standardba de csodák nincsenek hd felbontású videókat se akarj lejátzsani rajta pedig szép lenne akkora kijlezőn de egy akadástenger az egész bármelyik lejátszóval...ha mindenképp kell a tepsi akkor prohardveren találsz leírásokat jh. hogyan rakd fel a acm7 et és segítenek is ha kell... sok sikert
2012. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!