Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Sony Ericsson...

Jó telefon a Sony Ericsson Xperia Mini pro? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy telefont és nekem mondott egy telefont a haverom, ez lenne az

Sony Ericsson Xperia Mini pro

És néztem miket tud, és engem meg győzött,

csak hogy én nem nagyon értek így a telefonokhoz, ezért is kérek itt segítséget.

Ha valaki ismeri vagy tud róla pár dolgot vagy akár valakinek van azt kérem hogy írjon róla(nagyon fontos lenne)


Előre is megköszönném a válaszokat!!


2011. dec. 24. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a kinyitható billentyűzet akkor inkább a sima xperia mini-t vedd. T-mobile-nál most 35000 ft.
2011. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sima mini jobb :D
2011. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit olcsóbbat keresel, és nem feltétlenül akarsz fizikai billentyűzetet, akkor elég neked a mini. Vigyázz, mert sokan összekecerik az x10 mini-vel. Annak sokkal jisebb a képernyője, gyengébb a procija, stb.
2011. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia, nekem is xperia mini prom van, imádom...úgy voltam vele h nem kell nekem kis billentyűzet, jó a sima, de most h ittvan, nem adnám semmiért. :-D amúgy sokat tud-nekem legalábbis eleget. jó a kamerája, millió játékot lehet rá tölteni(ingyen) , könnyű kezelni, ès ugye irtó gyorsan lehet gépelni :-) és még sorolhatnám. Remélem segítettem valamennyit, én nem bántam meg h "őt" választottam :-P
2011. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Xperia Mini prom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyors, gyönyörű a kijelzője, a fizikai QWERTY is rendben van. Sokat tud, bár a vétel előtt meg kell nézni, h nem lötyög-e a képernyő. Nekem van egy kis holtjáték (másoknak állítólag több), ami picit zavaró, de egyébként egy nagyon jó kis telefon.
2011. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!