Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Star II...

Van egy Samsung Star II telefonom Netezni akarok rajta de mindig azt írja h kevés az erőforrás. Mit kéne tennem h jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán több erőt biztosítani a számára?
2011. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az internet megy egyedül
2011. dec. 25. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megy az internet, akkor mit akarsz "netezni"?
2011. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én December 20.-án nyúltam bele 2db ilyenbe a Vodafone-nál.Ugyanezt csinálja nekem is. A végén még a widgeteket is be kell zárni,mert addig sehová.Opera mini 5 böngészővel úgy ahogy lehet használni,de az nincs olyan jó mint a gyári. A baj az hogy kicsi a telefon alapmemóriája,és azt is telerakták gyári csengőhanggal,meg egyéb dolgokkal,amit még törölni sem lehet,mert le van zárva.Ha saját csengőhangot vagy képet szeretnék használni,azt csak úgy lehet,hogy rámásolja a telefonmemóriába. Ez mind foglalja a telefon memóriát.Nekem össz-vissz. 2db csengőhang,és 1db háttérkép van fent,de már a google maps-nak is kevés a memória,ha nagyítom.Tegnap felhívtam a Vodafone-t,és megy szépen garanciális szervizbe. Addig fogom visszahordani,amíg nem lehet normálisan használni. Amikor elhoztam,akkor tudtam,hogy nem egy omnia,de azért azt nem hogy használhatatlan is. Akinek van Samsung 5230-as tapasztalata,az ossza már meg legyen szíves,hogy az is ezt csinálta?Egy biztos, én tarifacsomagomat is feláldoztam,hogy 1Ft-ért elhozzam a 18ezer helyett a Vodafone-től,úgyhogy nagyon pipa vagyok/nem a vodára/,és a végsőkig el fogok menni,és neked is ezt ajánlom.
2012. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja azt már nem is említettem,hogy a samsung oldalon regisztrálni akartam őket,és mind a kettőnél azt írta ki,hogy már valaki regisztrálta őket,ezt te is próbáld ki,és kíváncsian várom a válaszod.
2012. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!