Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 akkumulátorprobl...

Samsung S5230 akkumulátorprobléma (! )?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves samsung s5230-as tipusú mobiltelefonom.Nemrégiben elromlott a töltője,újat venni pedig nemvoltam pénzem,ezért usb kábelen szoktam tölteni.Tegnap egyszer csak elszállt az egész teló.( nem az,hogy kikapcsolt,semmit sem csinált.) Kivettem az aksiját,majd visszaraktam,akkor visszajött kisideig.[attól függ,hogy az aksit menyi ideig hagytam úgy,h nem helyeztem bele a telóba.]Utána megint elszállt.És ez így megy,hogy nem bírim bekapcsolni a telefont,mert állandóan elszáll.[Sajnos tegnap teljes merülésig lemerítettem,dfe utána rátettem az USB-re ,és úgy szállt el.]

Valakinek megoldás a problémára??NAGYON SOS.!


2011. dec. 26. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezz valakitől töltőt, próbáld ki vele.
2011. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Az USB porton nem tölt a telefonod, vagy a kábel gagyi.


Nálad mit jelent hogy elszállt?

Használj pontos kifejezéseket.

2011. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!