Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az Installou...

Miért nem működik az Installous (iPhone 4)?

Figyelt kérdés

Eddig iOS 5.0 volt az iPhone-omon, ma felraktam és jailbreakeltem az 5.0.1-et és nem működik az Installous... Letöltöttem cydiából, ahogy kell, viszont ha rákeresek egy játékra és rámegyek h download, nem tudom letölteni, csak azt írja ki, hogy megtekintés az App Store-ban. Haverom mondta, hogy neki meg másoknak sem működik az Installous. Igaz ez? Ha igen, miért nem működik? Mert így nem sok értelme van a jailbreaknek, ha nem tudok letölteni tört játékokat.. :(


előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 26. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


kiemelném:

Az ultrasn0w 1.2.5 ebben az esetben is csak egy kompatibilitási frissítés, tehát a támogatott basebandek most sem változtak, azok továbbra is csak a következők (csak ezekkel működik, semmi mással!):

iPhone 3G/3GS esetén:

04.26.08, 05.11.07, 05.12.01, 05.13.04 és a 06.15.00


iPhone 4 esetén pedig változatlanul csak:

01.59.00

2011. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most jött ki 1 új JB [link]


és untethered szal jó szórakozást hozzá

2011. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!