Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért húzzák ennyire le a...

Miért húzzák ennyire le a Samsung Galaxy Ace-t? Van akinek ilyen van és azzal együtt azt mondja, hogy szar?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen jó kis telefon, semmi probléma nincs vele.



(halascsávó ne írj köszi)


2011. dec. 27. 22:34
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nagyon jó telefon, megvan már régóta és sosem csalódtam benne.

Régen a neten egyébként csak jó cikkeket lehetett róla olvasni..

2011. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem..Nem lassú, nem fagyogat , nem akadozik, szép a képe, jó képeket csinál,könnyű kezelni,játszani is jól lehet rajta és még jól is néz ki.
2011. dec. 27. 22:36
 3/14 A kérdező kommentje:
szerintem is tökjó telefon de ezen az oldalon csak rosszat lehet róla olvasni...
2011. dec. 27. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor menj máshova olvasni.

Ez nem fórum.

2011. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Sok telefont ver pedig. Az érintőképernyője is annyira pontos! Ráadásul alig karcolódik..
2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert van nála jobb is.

Oké, hogy nincs vele baj, de csak azért, mert nincs viszonyítási alapod.

2011. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi az h ez nem fórum ne itt olvassak ? te hülye vagy vagy mi van ?:D:D:/


Akkor sem kéne lehúzni...Ha valaki kérdezi hogy milyen ez a telefon mert ezt nézte ki és szeretné megvenni, akkor miért kell rögtön lefikázni és ajánlani helyette a SonyEricson Xperia mini-t ?-.-

2011. dec. 27. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:

"akkor miért kell rögtön lefikázni és ajánlani helyette a SonyEricson Xperia mini-t ?"


Mert az xperia mini azt leszámítva, hogy kisebb a kijelzője minden másban jobb nála...


Azt azért vedd figyelembe, hogy az ace már 1 éves modell és már kissé kezd eljárni felette az idő.

De nem csak az xperia mini, a sony live is jobb nála, de még akad néhány teló ami jobb és az ár is hasonló, pl. motorola defy stb.

2011. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt ace-m közel 7 hónapig. Erős tulzás, hogy olyan nagyon jó.

Lecseréltem az említett xperia mini-re 2 hónapja. Hiába kisebb a kijelzője, azért igencsak alázza a mini.

A kijelzőméretet pedig 2-3 nap után megszoktam.


Akármilyen jó is az ace, a minivel az armv7-es proci miatt sose fogja a versenyt felvenni.

HD videófelvételről, flash támogatásról, hivatalos android 4.0-ról stb már nem is szólva...

2011. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem xar, csak már nem egy mai kiadású telefon és kezd kissé elavulttá válni. Vagy mit gondoltál, hogy ez a telefon a többi telóhoz hasonlóan nem fog sose elavulni?

Gondolom néhány válaszoló jót akar a kérdezőnek amikor az általad említett xperia mini-t ajánlja vagy említi.

Hardveresen sokkal jobb az ace-nél, csak a kisebb kijelző lehet a hátránya.

Azt meg majd a kérdező eldönti, hogy akar-e ilyen kompromisszumot kötni, hogy inkább a kisebb kijelzőt és a sokkal jobb hardvert választja.

Kb. ennyi.

2011. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!