Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik telefont vásároljam meg és miért? Személyes tapasztalatokat is várok a készülékekről!

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy S II

Iphone 4S

Nokia N9

HTC Wildfire S


Ezek között vacilálok,de fogalmam sincs melyiket válasszam...


Köszönöm előre is!:-)))


2012. jan. 3. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

htc az már nem egy kategória.

aztán a sorrend az ez: iphone, n9, note, s2. de ezt csak te tudod eldönteni. n9 jó telefon, jól optimalizált, és nem lesz elhanyagolva annyira, mint ahogy többen itt szidják...az iphone ugye drága, de arra jó amire neked kell, aztán a samsungok meg méretfüggők...nekem nem kéne a note, mert túl nagy :)

2012. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekem legfőbképpen a zenehallgatás,videózás,fényképezés lenne a legfontosabb...

Azt hallottam a Nokai N9-ről hogy gyenge az érintőképernyője.:-|

2012. jan. 3. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem iphone 4 em van , nemsokban tér el a 4s től , ezért megosztom a tapasztalataimat:

Retina display - gyönyörű , szinte leírhatatlan milyen jó rajta videókat nézni + játszani

gyors - már a 4 is elég gyorsnak számított a 4s már a 2x esére képes ami nem kis szó

imádom a telót egyszerűen tökéletes , nemkell bezárogatni az alkalmazásokat , hogy gyorsabb legyen , megoldja magától az iOS ,

az iOS egyszerű , nincs túlbonyolítva , a kezelése gyerekjáték (kb 3 óra használat után mindent tudtam)

a többiről nemmondhatok sokmindent mivel csak 1x volt a kezemben 1 htc wildfire s a telók közül , de nemtetszett a kezelőfelület, kicsit akadt is a menü , nem az én világom a droid :D , de azthallottam , hogy az s2 az már elég jó és vetekszik az iphone 4 el

2012. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:-D


Közben leszűkült a "lista".

Galaxy s II

Iphone 4s

Nokia N9.


Ez a 3 amik között vacilálok...

VÁROM A További TAPASZTALATOKAT/VÉLEMÉNYeket!!:-)

2012. jan. 4. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt tényleg ízlések és pofonok döntenek. Mindhárom készülék nagyon jó. Nekem a Samsungok nem jönnek be :D szóval nálam kiesne, de azért írok mellé is érvet (és a Galaxy család nagyon szuper de nekem a design valahogy nem jön be).


Samu: Az androidban szeretem, hogy olyan könnyű hozzáférni. Nyugodtan másolgathatok rá akármit, akárhonnan. Nem lételeme a szinkronizálgatás és minden vackot kicserélhetek rajta, legyen szó a tárcsázó programtól vagy akár az egész launcherről. Ez az a szabadság amit a másik kettőtől ne várj. Érdemes azonban figyelni rá, hogy mit és honnan telepítesz. Mi az amire valóban szükséged van. A SGSII ben a háttérben maradt programok miatt nem kell aggódnod. Már a simában sem volt velük gond úgy tudom (nem úgy mint a gyengébb android PDA-kal). Jó alkalmazásokat lehet leszedni hozzá. Megbontható készülékház! A SGS2 strapabíró cucc nem könnyű kicsinálni.


IOS. Az egyetlen negatívum amit fel tudok hozni, az pont az a része amitől olyan biztonságos. Nagyon rögzített. Vannak benne olyan (nem cserélhető dolgok) amik az agyamra mennek, ilyen az alsó fix tálca, a csakis ikonsoros elrendezés, az hogy normálisan nem lehet rajta egy csengőhangot cserélni, az értesítő ablakok (jó pda de ideje lenne egy ráncfelvarrásnak). Hátba kell érte támadni :D. De egy erős jól összekomponált gépet kapsz, megbízható és jó alkalmazásokkal (mellesleg nem is tudok már hirtelen mondani olyan dolgot ami nincs meg androidra is. Akárhogy is a siri még mindig jobb iphoneon :D). Vegyél hozzá védőtokot mert könnyen sérül!


Az N9 MeeGo ja egy teljesen más élményt ad, mint a fenti nagy népszerű páros. Piszok gyors gép és nagyon jó érzés használni. A megbonthatatlan készülékházért ellenben nem rajongok, de ezt az Iphonehoz is írhattam volna. Ezek a telefonok alapvetően nem bírják sokáig energiaforrás nélkül és a régi PDA-s pótaksi berak megoldása nem megy. + lehet csak rossz beidegződés, de volt már rá példa, hogy gyorsan el kellett hallgattatnom a kicsikémet és ilyenkor a legjobb módszer volt az aksi kivétele.

Strapabíró ez is.


Remélem segít valamennyit ez. Választani én se biztos, hogy tudnék :D

2012. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát ha zenehallgatásra, fényképezgetésre kell a teló, akkor szerintem a nokiát válaszd(világi életemben nokiám volt, eddig nem csalódtam benne), külsőre tetszetős, az oprendszeréhez nem volt eddig szerencsém, de ahogy a nokiát ismerem nagyon jó zenelejátszókat rak a telefonjaira.
2012. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bő válaszodat!!!!:-))

Valahogy a Samsung felé húz a szívem,mindig samsung telefonom volt és semmi problémám nem volt vele soha..

Iphone-om és érintő képernyős Nokia-m még nem volt..


Lehet hogy nem jól értelmeztem,de az Iphone-on nem lehet csengőhangot változtatni?:O

és az Iphone menűje magyar?


És a 3 telefon közül melyik jobb zenehallgatásra,fotózásra,videózásra?

És melyik bírja a legtovább töltés nélkül?

Melyik a leggyorsabb?


Bocsánat a sok kérdésért de tényleg nagyon nehéz megfelelő telefont választani.. :-(

2012. jan. 6. 20:59
 8/14 A kérdező kommentje:

20:56-> köszi!:)


Legalább már odáig eljutottam,hogy már csak 2 közül kell választanom..

Iphone 4s - Nokia N9

2012. jan. 6. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát itt most lehet megint visszalépünk akkor a hármas választékhoz. Egy kérdés: Eddig milyen oprendszerrel volt dolgod? Melyiket ismerted meg?


Az iOS és a MeeGo ugyanis totál más lesz, ha eddig Androidjaid voltak. Amit az egyiken megszoktál, hogy szabad, azt felejsd el a másikon. AZ iOS re például zenéket az iTunessel tudod felszinkronizálni, mint ahogy az új WP7 en a Zuneval (ez azt hiszem a Nokia MeeGojával nem lesz gond, ugyanúgy simán fel lehet másolni őket, ha nem akarsz molyolni a szinkronizálgatással, bár ezt nem tudom tapasztalatból mondani).


Csengőhang csere iphoneon: Hát az új 4Gs el nem vagyok ilyen téren tisztába (talán az előző válaszoló akinek ilyen kütyüje van meg tud cáfolni), de a 3Gs en még mindig kín volt egy saját csengőhangot berakni, jailbrake nélkül nem is tudom lehet e.


A hangzásvilágban szintén nem tudok rosszat mondani egyik készülékre sem. Fülessel vagy külső hangszóróval mindegyik szépen játszik zenét (N9nél csak sejtem :D) anélkül meg... hát na ezektől ne várj csodát.


Az iPhone és az N9 mellett még egy jó érv lehet ha később el akarod adni jobb áron teheted meg mint a Samsungot. Mivel az N9 egy különlegességnek számít (az egyetlen MeeGo operációs rendszerrel szerelt Nokia telefon. Az első és (talán, bár remélem nem) az utolsó) Az iPhone meg... hát érdemes megnézned az itthoni kínálatot. Hacsak nem harcoltad le nagyon egész jó ára van egy használt készüléknek is (sima 3g még 40K körül van. Aztán hány éves az a gép? :D).


A Samsung mellett pedig egy remek érv a cserélhető aksi és microSD kártya (vagyis bővítheted (igen az aksit is), illetve kiveheted és átrakhatod másba, ha tönkremenne a készülék az ezen tárolt adataidat...stb. szerencsére ez a funkció is olyan ami ritkán kell, de akkor viszont nagyon. Nem is értem miért lett divat kihagyni). Ilyen nincs a másik kettőben. Nekik beépített memóriájuk és aksijuk van.

2012. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt még Androidos telefonom.

Még nem jelenthetem ki hogy az Iphone 4s-t választom,mert még a Nokia N9-en is gondolkodom...

Bár úgyérzem talán az Iphone 4s-el járnék a legjobban.


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT!

köszönöm szépen!:-))

2012. jan. 7. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!