Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A MOVE By T-MOBILE telefon jó...

A MOVE By T-MOBILE telefon jó fajta telefon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem a ratyi szarok közé tartozik azért mert az a neve?

2012. jan. 4. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
de, ratyi. A legolcsóbb, és nem véletlenül...
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elsőre ne igazán hallgass.

Igen, olcsó, de mit vársz a legolcsóbb droidtól? Kétmagos 1,2GHz-es procit? Az áráért igen is jó telefon, sajnos szerintem túl kicsi, de ez szubjektív.

Egy Qualcomm MSM7227 SoC van benne, 600MHz-en és Adreno200-zal, ami egy 320x240-es kijelzőt simán meghajt minden gond nélkül. Talán a ramja kevés(256MB), de ez a telefon 20ezer Forint.. A többi ilyen nem ennyire jó ár/érték arányú. Ebben van Wifi és 3G, és rengeteg alkalmazással bővíthető.

2012. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, és üzenem a másodiknak, hogy ha még rádob 4-5 ezret, sokkal jobb ár/érték arányt talál.Pl ZTE Arizona vagy Xperia X8
2012. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az oké hogy xperia 8 de abba nincs viszi és 30000Ft és ez meg 25000ft és van benne viszi meg jó kis proci ahhoz képest hogy olcsó!
2012. jan. 4. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Az arizona semmivel sem jobb.

Az X8 dupla felbontású panelt tartalmaz, ez pozitívum. Viszont azon a rendszer 2.1-es és nem frissíthető, bár azt a pár ezer pluszt talán így is megéri. Van benne Wifi, ha a kérdező erre gondolt.

2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonomban van egy ilyen telefon, én 4800Ft-ért vettem. Nem egy nagy érvágás, de ennyi pénzért sztem jobbat nem lehet találni. Nézegettem az arizonat, de az sokkal gyengébb volt (528MHz grafikus gyorsítás nélkül...). Néztem még az X8-at is, de még az is gyengébb nála. (Ebben 512RAM van, az X8ban 128talán...) Kijelzőben lehet erősebb az X8, de akkor is 2.1-ig frissíthető (2.2.2 van a move-on és egy külföldi oldalón olvastam, hogy lesz rá elméletileg 2.3, de nem biztos). Szóval Ne ilyen telefonokat írjatok ide, hogy jobbak, mert gyengébbek. Arról nem beszélve, hogy a Gangstar West Coast Hustle nekem akadásmentes fut gyönyörűen, ahonnan töltöttem ott írta egy srác, hogy X8-on húzott procival (729MHz) néha megakadt neki. Szóval véleményem szerint ennyit erről..
2012. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem azért, de ott a OneTouch 990, minden szolgáltatónál van, csak más név alatt. Ebben a kategóriában az árbajnok. Alcatel lenne eredetileg, a Move by T-Mobile-tól sokkal jobb.
2012. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mellesleg nem tudom, mi az a viszi, de ha Wi-Fi, akkor az X8-ban van!
2012. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az OT990 és a move hardveresen ugyanaz, csak az OT990-nek jobb a kijelzője és a kamerája. Wifi pedig szerintem mind1-ik androidos telefonban van.
2012. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hm... szerintem megéri, bár garantált hogy nyáron már a fejét a falba veri, mert jobb telefont kap majd ennyiért. Amúgy jó teló lenne még mindig, de a 2,8" + 240x320 felbontás problémás... pár hónap múlva 3,2 v 3,5" + 320x480 -as telók lesznek ennyiért.... szóval ha valaki eddig várt még várjon, én azt mondom.
2012. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!