Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem jönnek be...

Csak nekem nem jönnek be (nőként) ezek az új fajta érintőképernyős telefonok?

Figyelt kérdés
Nézegettem milyen telefonra kéne lecserélnem a régit. Valami szétcsúsztathatóra gondoltam, de mindenhol csak az érintőképernyő... Nekem fura. Hozzá vagyok szokva a billentyűzethez, a gombokhoz.
2011. nov. 8. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre még nem tudom megszokni az érintő képernyős telefonokat, fogalmam sincs miért. Pedig követem a divatot (úgy ahogy) és érdeklődöm az új dolgok iránt de ezt még egyszerűen nem tudom megszokni, a kezem se áll rá úgy hogy rendesen kezeljem. Egyébként meg lehet szokni valamennyire ha csak ilyen készüléked van, de mivel én csak a tesóm telefonját nézegettem ez ügybe ezért nem tudtam megszokni még nagyon :9 Majd 2-3 év múlva ráér :)
2011. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az érintöképernyös sokkal jobb, mert az egész telefon képernyö, nagyobb, amit láthatsz, nem romlanak el a billentyük - nekem is ilyen van egy ideje, nagyon meg vagyok vele elégedve.

54N

2011. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyelőre lehet én is maradnék a szétcsúsztathatónál. Pedig én is követem a trendeket, de én akkor is hozzá vagyok szokva a billentyűzethez. Aztán lehet egy idő után megszoknám...
2011. nov. 8. 21:50
 4/25 anonim válasza:

Nekem is csúsztatható van, és olyat is szeretnék venni. Kizárólag "buta" telefont. Nem értek az okos telefonokhoz, na meg kegyetlen drágák is. Az érintőképernyővel kapcsolatban meg aggályaim vannak. Meg nem is tetszik. Pedig sajnos egyszer azon kapjuk magunkat, hogy gombos telefont nem is lehet kapni. :(


24/n

2011. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát elég hülyén néztek rám már most is az üzletekben, amikor azt mondtam hogy csúsztathatók érdekelnének. Szinte semmi választék már belőlük. :(
2011. nov. 8. 22:06
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Picit maradi vagy szerintem :-)
2011. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19 éves számítógépes gyakorlattal mama (60/N) öt perc alatt megtanulta kezelni. Lejárt az előfizetés, a hosszabbításhoz kedvezménnyel (öt éve annál a szolgáltatónál van)3000 forintért kapta. Kártyafüggetlen Samsung Galaxy 3 42 ezer lett volna. Egyszóval nem vészesen drága és aki tudja a számítógépet, netet kezelni, annak nem nehéz megtanulni.
2011. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem térj át érintőképernyőre én is idén márciusban váltottam telefont.5700->N8.Gyorsan hozzászoktam az érintőhöz és nagyon jó,mert több információt látni a képernyőn és nem kell 10-et nyomni mire elérek valamit.Hát igen azért elromolhat de ha jó minőségű telefont veszel,akkor gyakorlatilag nem lesz semmi baja!
2011. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Anyukám 73 évesen kb egy óra alatt megtanulta kezelni, pedig ezelött 5 évvel még azt sem tudta, hogy létezik mobil telefon illetve számitógép
2011. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

nyár végén vettem magamnak egy simogatós telefont :) előtte én is idegenkedtem, de rájöttem, hogy sokkal több funkciót rejt mint egy régi gombos.

anyum 50 éves, a kezébe adtam, órákat játszott vele, hamar megszokta, őt is nagyon vonzza a dolog, lehet karácsonyra meglepem egy új telóval :)

2011. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!