Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola RAZR XT910 vagy...

Motorola RAZR XT910 vagy Samsung Galaxy S II?

Figyelt kérdés
Jelenleg az utóbbi áll a tulajdonomban, de szemezek az elsővel is. Szerintetek megérné elcserélni?
2012. jan. 4. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy SGS2-őm valószínűleg nem váltanék miatta, de ha most kéne vennem, szerintem a Motorolát választanám
2012. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én mindkettőt próbáltam, és végül az S2 mellett döntöttem. Papíron egyezik a hardver, de a valóságban sokkal megbízhatóbb, és valamivel gyorsabb is az S2. Kijelzője mindkettőnek gyönyörű, és bár a Motorla felbontása nagyobb, nekem az S2 kijelzője valahogy mégis szebbnek tűnik. De a Razr k*rva jól néz ki! :) Főleg fehérben. De nekem nem a külső volt az elsődleges. :)
2012. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!