Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy; Defy Plus vagy...

Motorola Defy; Defy Plus vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a közeljövőben telefon vásárláson, segítsetek légyszives melyiket vegyem szerintetek a 3 közül, és miért? vagy esetleg ebben az árkategóriában hasonló tipp. (sonykat nem szeretem)
2011. dec. 27. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Defy szerintem. Nekem az van, nagyon bírja, és a defy+ csak egy árnyalattal jobb, viszont ahhoz képest jóval többet kérnek érte. Galaxy Ace-t nem ajánlom, bár képalkotás terén jobb (legalábbis sötétben), de maga a telefon jóval lassabb, és nem bírja annyira a gyűrődést. :)
2011. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Defy és Defy + között csak az akku a különbség. Ha sokkal több a +, nem éri meg a felárat. A Galaxy Ace egy szemét, ha nem értesz a részletes technikai adatokhoz úgysem tudod, miért. Max. 30 ezret ér. 70 ezerért persz veszel jobbat (a Defy+ árkategóriájában), mint pl. a SE Xperia Ray (Xperia Neo és Neo V, de a Ray jobb).
2011. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a Defy+ csak akksiban jobb? Pedig úgy emlékeztem hogy már 1Ghz a proci bennt 800Mhzről, írhatnak a többiek is, nektek köszi, kaptok (Y)-t is :D
2011. dec. 27. 15:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, és a Defy+ kevesebb mint egy 10-essel drágább a Defynél, 63-70ezer árarányan, az azért szerintem nem egy nagy különbség
2011. dec. 27. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Motorola !!
2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A DEFY-t már simán megkapod 59-ért, ha jó helyen keresgélsz. A +ben tényleg 1GHz-en ketyeg a proci. A sima DEFY-ben is ugyanaz az 1GHz-es Cortex van, csak le van lassítva 800MHz-re. Ám a DEFY+ és a Ray egyaránt 69 ezerbe kerülnek, és a két telefon között óriási a különbség. Kijelző, kamera, GPU, stb... Szóval a DEFY megéri az árát, de a + már nem, mert annyiért van jobb. Sokkal jobb!
2011. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért mert van jobb, még megérheti az árát. az ár/érték arányról beszélsz.
2011. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Értem én, a DEFY meg is éri, de a DEFY+ éppen ezért nem, mert kaphatsz jobbat ennyiért, nem is egyet, és az nem Motorola!
2011. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem érted.


induljunk ki abból h a Defy megéri az árát


Ha a Defy és Defy+ közti különbség nagyobb, mint az áraik közti különbségek, akkor a Defy+ megéri. és ez így van, megéri a Defy+


az egy teljesen más téma, hogy a konkurencia ár/érték aránya milyen, noha a választásban az is szerepet játszik.

2011. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Ace !!Én csak ajánlani tudom én is most vettem egyet és nekem bejött.
2011. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!