Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy velem minden pasi csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Annyi pronyóval találkoztam már hogy az valami hihetetlen...Egyik fiú se akar komolyat mind csak d.ugni akar.

Mielőtt valaki azt hinné hogy a "macsókra" megyek akkor leszögezném hogy nagyon nem így van,ha már látok a srácban egy kis fantáziát megadom neki az esélyt. De eddig csak gyökerekkel találkoztam. Komolyan nem értem mit néznek ki belőlem...nem rakom ki semmim,mégis mindig megkapom hogy igazából ők csak kamatyolni szeretnének...


2011. dec. 26. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene megadni azt az esélyt, ha már látsz benne egy kis fantáziát. De amúgy, egy bizonyos életkorig a többség ilyen sajnos.
2011. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Rossz emberek próbálkoznak nálad.
2011. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok ezzel.. mint te.. sajnos kevés az olyan pasi aki ne csak sexet akarna...
2011. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát igen,átérzem a kérdező problémáját...Engem is csak az ilyen pasik találnak meg.:(
2011. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Aki megfelelne, azt meg sz*rba se veszitek...
2011. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Keressetek zárkózottabb pasit, aki kicsit visszahúzódóbb, egyik csaj ilyennek kezdeményezett és romantikus kapcsolat lett belőle, próbaszerencse más lánynak is.
2011. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha udvarias valaki és normálisan közelít meg egy Nöt, akkor meg egy unalmas f@sz.
2011. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hihi. Mert tuti macsókra mész. Attól még hogy te nem hiszed azt hogy macsók, mert tv-n nőtél fel, és ott szuperkülsejű pasik szaladgálnak, de attól még ezek a fiúk is akiket választottál ezk is sokkla jobb pasik kinézetre mint az átlag és ezt ők tudják is magukról. azok meg mind egyformák, megdugnak és elhajitanak. Egy kicsit adj lejjebb az igényeiből, és vedd észre az átlagos külsejű, rendes pasikat is. Nem fogsz akkor csalódni ennyiszer.
2011. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt nézik ki belőled, amit te mutatsz magadból szivi :D
2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 .Daniel. ***** válasza:
Azon nem gondolkoztál még el hogy csak azért akarnak ennyit tőled mert nem vagy jó párkapcsolatra? Ne másokban keresd a hibát először. Ha Te tényleg egy főnyeremény lennél akkor biztos nemcsak "kamatyolni" akarna veled egy srác sem. Vagy még a másik baj az lehet hogy a macsókban látsz véletlenül fantáziát és ez is a Te peched. Gondolkozz
2011. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!