Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 hónapja szakított velem a barátnőm és nemrégiben jöttem rá hogy mennyire hiányzik és hogy még mindig szeretem.Szerdán beszélgettem vele erről a dologról és azt mondta hogy ő is szeret de jobban meg akar ismerni mert állítása szerint legutóbb is ez volt a probléma.Beszélgettünk de az volt az érzésem hogy nem vesz komolyan mert kb. minden második mondatból viccet csinált de voltak olyan pillanatok amikor komolynak éreztem.Szerintetek érdemes még próbálkoznom vagy csak játszadozik velem?
2011. dec. 23. 11:06
 1/1 anonim válasza:
69%
Szeritnem érdemes főleg ha jócsaj én jó megkurnám azt elküldeném a halálfaszára!
2011. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!