Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áprilisba lesz a születésnapom...

Áprilisba lesz a születésnapom és új telefont akarok kérni. Én egy Samsung galaxy note-ot akarok. Szerintetek jó ez a telefon?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy note
2012. jan. 6. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
persze a note is jó , de azért a pénzért már kapsz iPhone 4s t is ,ami jobb (Siri,+tudja mindazt amint a note, és még gyorsabb is). de úgyis jönnek a droidfanok és lebeszélnek róla
2012. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jó telefon, csak rohadt drága. Ha már android akkor inkább galaxy nexus vagy galaxy s2

most a Note kb 170000 függetlenül

2012. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Iphoneom van, húszezerért vettem a céges előfizetésemre, de nem tudom, hogy mi a baj azoknak az embereknek a fejével, akik ilyen note szerű vackokért kiadnak 170 000 Ft-ot, miközben vettem 140 000 ért egy laptopot, ami sokkal hasznosabb.
2012. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyed meg,mert nagyon jó.
2012. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Áprilisban már kint lesz legalább 3 négymagos telefon és kitudja mennyi/milyen új kétmagos. Hülyeség így előre tervezni.
2012. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiváló darab a piac legjobb ajánlata(már ha elég nagy hozzá a kezed).
2012. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Annyi pénzért galaxy nexus vagy S2....nem fog elférni a kezdben.
2012. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jönnek a 4 magos telok akkor leszoritják majd a 2 vagy kisebb mag/mhz számu procis telefonokat a note is lemegy talán fügettelnül 130000-re vagy többre.
2012. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!