Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ vagy Samsung...

Motorola Defy+ vagy Samsung Galaxy w?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és miért?
2012. jan. 6. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A W sokkal erősebb hardveresen. Ha ráér, inkább várj még, nemsokára jön a Huawei Honor ebben az árkategóriában (remélhetőleg).
2012. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Defy+. IP67-es szabványnak megfelel, ha gondolod, nekiállsz vele focizni se lesz baja. Galaxy W csak egy 1,4re húzott Snapdragon, Defy TI OMAP chipsetjét is fel lehet tornázni akár 1,6-ra is. Kijelzője is jobb neki szerintem. Kamerájuk szvsz ugyanazt tudja. ICS-t meg egyikre sem erősítették még meg.
2012. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Defy kijelzője jobb, viszont a W kamerája sokkal jobb.

A sima Snapdragon+Adreno 205 is jóval erősebb, mint az OMAP+SGX530, az órajel mellékes.

2012. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A kamerája azért nem sokkal jobb, maradjunk annyiban, hogy lehet használni, de egyikkel sem lehet szép képeket csinálni, de nem is arra való. Lehet, hogy a Samsung felhúzott procija vonzó lehet, de attól még szerintem a Defy sokkal használhatóbb. Minden játékot, alkalmazást visz, normálisan. Szvsz nem érdemes Samsungot venni.
2012. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezek között hezitáltam, de a moto felé húztam inkább és végül azt választottam. Nem bántam meg! :)
2012. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már egyértelműen Defy+, a telenor egyik üzletében 1.5 hónap alatt megadta magát a kiállított W, nem megbízható.
2012. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!