Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0618147848-as szám hívogat...

0618147848-as szám hívogat állandóan, nem vettem még fel. Ilyen kezdetű körzetszám van valahol Magyarországon? Vagy csak a pénzem akarja lehúzni ha felveszem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van?

Milyen pénzed húzza ha felveszed?

Rosszul vagy?

2012. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Ez a szám szerintem: 06-1-814-78-48 lenne. Szóval el kell mondjam neked a szörnyű hírt, ez bizony budapest körzetszáma, és a felveszed nem húzza a zséd :D:D:D:D
2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha pedig felveszed, akkor férfi borotvát akarnak jó áron eladni. Érdemes megvenni, csak arra kell figyelni, hogy az első csomag megérkezése után LE KELL MONDANI, mert amúgy állandóan küldözgetni fogják.
2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
engem is hivogat :) de már régebben beszéltem velük, most pedig nagyon kiosztom Őket, ha nem törlik azonnal a rendszerből a telefonszámom!
2012. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

engem is és a szomszédom is folyamatosan hívogatja....:D

de nem szól bele senki:D

2012. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Engem épp az előbb hívtak fel, a googléba beírva a telefonszámot akadtam erre a kérdésre.


Ez valami telemarketing cég, és valami borotvaajánlattal akartak jönni, de igazából azt sem tudták kit hívnak fel.


Van valami számítógépük ami random generál telefonszámokat ?!?!?! (bár én kétlem ezt és inkább rejtett adatkereskedelmet sejtek a háttérben).


Elvileg a hívásokat rögzítik, én tiltásba raktam a bejövő hívások közül.

2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Most épp alsónadrágjuk van. Elég jó minőségű.
2012. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Engem most hívtak, ma már harmadszorra, harmadikra tudtam csak felvenni. A csaj az elején azt mondja hogy rögzített hívásban vagyunk, mondom ok. Erre elmondja az "ajánlatát", miszerint küldenének nekem egy ingyen nyakláncot. Van hozzá illő karkötő is, az 650 forint, és hogy akkor elküldheti-e nekem ezt az ékszer csomagot, ami ezeregyszáz valamennyi forint lenne. Na már eleve ez is fura volt, de mondtam neki hogy köszönöm de én nem szeretnék semmiért fizetni. De csak tukmálta rám. De mondtam hogy a lényeg hogy én fizetni semmiért nem szeretnék. Azt mondja: "A boltba is megkapja ingyen a dolgokat?" Vicces, főleg hogy a boltba olyat veszek amire szükségem van. Na mindegy, úgy tűnt hogy megértette hogy belőlem egy fillért nem húz ki, de még mielőtt letettük, megkérdeztem hogy egyébként honnan van meg nekik a számom, erre a válasz: "Anyádból!". És letette. Hát gratulálok a marketinghez akárki is csinálja ezt az egész sz*rt. No comment.
2012. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Engem is most hívtak. Mondom kösz, nem érdekel, de csak mondja a Szabó Katalin, vagy hogy is hívják. Mondom nem érdekel, mert van itthon. Erre beszól, hogy "Igen, vágjon csak a szavamba harmadszor is", és kinyomott. Nem sok jövőt jósolok a kislánynak telemarketinges berkekben.
2012. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Engem csak egy pillanatra csörgettek meg, de nem hívtam vissza, inkább utánanéztem, mi ez a szám... azt hiszem, nem vesztettem sokat :D
2012. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!