Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0618147848-as szám hívogat...

0618147848-as szám hívogat állandóan, nem vettem még fel. Ilyen kezdetű körzetszám van valahol Magyarországon? Vagy csak a pénzem akarja lehúzni ha felveszem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:11
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Velem elég kitartóak voltak, 5 napja hivogatnak, nem sokkal reggel 8 után, de sosem volt nálam a telefonom. Először próbáltam visszahivni, hátha valami fontos, de nem vették fel, igy hagytam. Most is hivtak épp, a +13618147848 telefonszámról, felvettem, vékonyhangú kishölgy ajánlgatta nekem a csodálatos hárompengés női borotvát, ingyen, csak a 1100 ft-s postaköltséget fizessem ki. Megköszöntem a hölgynek a tájékoztatást, meg mondtam neki, hogy köszönöm, nem kérem és letettem. 5 perc telt el az életemből értelmetlenül...
2012. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Hasznos infókat írtatok, ebből most én is profitáltam. Köszönöm. Felvettem tiltó listára számot :D
2012. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nem tudom mi értelme van a telemarketingnek, de most úgy őszintén.


ki az a marha aki egy telefonhívásra majd vásárolni fog akármit is a mai világban amikor annak sem hisznek amit látnak vagy fognak az emberek..

nyilván a telefonköltség elszámolható az adóból, másképpp mekkora veszteség lenne már az egész üzlet.


Akkor ez most egy újabb adócsalási módszer?


Vagy még jutalékot is kap a telefontársaságtól a cég, hogy forgalmat generál?

2012. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Engem ha még1x felhívnak esküszöm veszek valamit, cskhogy személyesen kérdezhessem meg, hogy mégis mi a jó büdös franc ezen nekik az üzlet?
2012. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem üzlet a telemarketing? :D Elszámolható az adóból a távközlési költség? :) Ugyanmár...

Az egyik legnagyobb biznisz a nemdirekt vásárlás... És nem számolható el a telefonköltség az adóból, egyszerűen leköltségelhető. De megsúgom: Voip-pal 0 Ft-ért hív vezetékes számokat. Mobilt is bődületesen olcsón... Tehát nem túl nagy költsége van a telefonból...

2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Az ebben a biznisz, hogy a borotva valóban jó! Férfi 3pengés 1100-ért. 4-5 tartalékpenge.Megéri! de ha nem mondod le a további utánpótlást, automatikusan küldik /benne az ÁSZF-ben/. Nem lemondás,........ rendelésnek minősül4000-5000, már nem emlékszem.
2012. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Engem most hívtak pár perce, de csak akkor merült fel benne, hogy utána kellene nézni a számnak, miután felvettem és zene szólt benne... amolyan hívásvárakoztatás féle... szóval gyorsan letettem, mert az ugrott be elsőre ,mi van, ha így húzzák le a számlámat.. mitha én hívtam volna... Kicsit megnyugodtam, hogy ez valami "ártalmatlannak tűnő telemarketing"... de ki tudja...

Szóval másnál is zenével indítottak??

2012. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szerintem az 1. válaszoló tuti, hogy az a "kedves" telemarketinges kishölgy :-D
2012. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

",mi van, ha így húzzák le a számlámat.. mitha én hívtam volna..."


Ennyire nem lehetnek felvilágosult emberek a 21. században ...

Mi az hogy mintha te hívtad volna? Meg hogy húzza a számlád.

Ha nem te hívsz valamit az hívás fogadás.

Az ingyen van.

A zene azért van mert egy automata hívogat számokat egy listából.

Ahol fölveszik, azt bekapcsolja az operátornak.

Ha az operátor éppen mással beszél, addig zenével tartja a vonalat míg az operátor szabaddá nem válik, vagy leteszed.

2012. szept. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
0%

engem most hivogat már két napja, csakhát dolgoztam nem tudtam. de legalább tudom ki ez.


egyébként: IGEN, VAN LEHUZÁS. szlovákiában elég sok ilyen volt, olasz szám hivott, meg minden fura, felvetted de semmi nem volt benne. utánna meg jött a 2000 euros telefonszámla, mert hiába tetted le nem szakadt meg a vonal. igazábol nem tudom hogy huzták igy le a pénzt, de igaz volt, több netes oldal is irt erről. 2-3 éve volt.

2012. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!